Anasayfa » Allegorithmic Substance Designer 2019.3.2 Mac OS X
Grafik - 3D - Animasyon

Allegorithmic Substance Designer 2019.3.2 Mac OS X


Hakkında

Madde Tasarımcısı, dosyaları madde veya bitmap dokular oluşturmanıza olanak sağlayan bir kompozisyon aracı düğümü tabanlı dokulardır. Aktif tekstüre ve pişirme bilgisi modeli için kullanabilirsiniz (örneğin normal, deplasman, eğrilik, vb.). Tamamen tahribatsız bir iş akışında hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kapsamlı araçlar, materyaller ve prosedürlerin bir kütüphanesi içerir. Düğüm tabanlı tekstüre. İş akışının doğrusal olmayan ve hızlı yinelemelerine izin verin.  Madde Tasarımcısı 5, bir takım düğümü tabanlı tekstüre. Dağınık katmanlardan bıktınız mı? Birkaç kompakt ve kullanışlı düğümde ihtiyacınız olan her şeyi takın. Madde sizin için tüm kanalları birbirine bağlasın ve gerçekten önemli olan şeye odaklanın: sanatı. PBR Substance Designer'ı tekstüre etmek için endüstri standardı, Fiziksel ve özellikle 50'den fazla AAA oyun projesinde kullanılmak üzere tasarlanmış güçlü bir takım düğümü tabanlı tekstüre teknolojisidir. PBR Viewport 3B görünümü, örgü çalışmanızı tüm çalışmalarınızı gerçek zamanlı olarak görüntülemenizi sağlar. Herhangi bir oyun motoruyla uyumlu.  Substance Designer, kendi şablonlarınızı oluşturmanızı sağlayarak onları pazardaki veya dahili motordaki herhangi bir oyun motoruyla uyumlu hale getirmenizi sağlar. Yeni nesil prosedür sanatçısı Substance Designer 5, Allegorithmic tarafından geliştirilen ünlü proses teknolojisinin yeni versiyonu olan Substance Engine 2 tarafından yürütülmektedir. Libera'nın inanılmaz bir ifade gücü ve yeni bir dijital yaratıcılık biçimini teşvik ediyor. Entegre fırıncılar Entegre fırıncılar , haritalarınızı ışık hızında doğrudan yazılımınıza hazırlamanızı sağlar. Üretim listesinin tasarımcı maddelerin çalışma ortamınıza kolayca entegre edildiği düşünülmüştür.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

679 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.