Anasayfa » AngelicVibes Elite Pianist MacOS
Ses Düzenleme

AngelicVibes Elite Pianist MacOS


Hakkında

AngelicVibes, Piyano enstrümanlarına hitap eden sanal bir enstrüman olan Elite Pianist'i piyasaya sürdü. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip basit bir eklentidir. Müzik yapımcıları, beatmakers ve besteciler için tasarlanmış canlı kaydedilmiş piyano örnekleri içerir.
PÜRÜZSÜZ İŞ AKIŞI Elite Piyanist kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır. Arayüz göze hoş geliyor ve gezinmesi kolay. ÜRETİCİLER İÇİN YARATILIŞ Bu eklenti üreticiler tarafından üreticiler için oluşturulmuştur. Her piyano, ritimleriniz için yaratmanız için tasarlanmıştır. İNANILMAZ DEĞER Yapımcıların her gün kullanmak isteyecekleri değerli ve ilham verici bir sanal enstrüman yaratmak istedik. CANLI KAYITLI PİYANOLAR İlk önce gerçek akustik piyanolar kaydettik, sonra örnekleri daha yaratıcı ve benzersiz bir his vermek için manipüle ettik. Piyanoların tarzı karanlık, ürkütücü ve yumuşaktan dramatik ve klasiklere kadar değişir. Her piyano yenidir ve daha önce hiç duyulmamıştır. Elit Piyanist - VST Büyük bir pizzanın fiyatı için, müzik yapmak için 50 benzersiz ve profesyonel olarak kaydedilmiş piyano örneği ile yeni bir sanal enstrüman alabilirsiniz. Bu cephaneliğinize biraz daha fazla ısı katmak için mükemmel bir fırsat.
Özellikleri

• 50 Presets. • Dize Katmanı. • Rodos Katmanı. •Alçak geçiş filtresi. • Daha Sonra Vinil. • Saldırı. •Serbest bırakmak. • Tremolo Etkisi.
İndirme Linkleri

Turbobit

730 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.