Anasayfa » AnyMP4 Mac Video Converter Ultimate 9.2.58
Dönüştürücü

AnyMP4 Mac Video Converter Ultimate 9.2.58


Hakkında

AnyMP4 Video Converter Ultimate for Mac, videoları macOS altında farklı formatlar arasında dönüştürmek için hızlı ve kullanışlı bir çözüm sunar. Mac uygulaması, hem 1080p HD videoları hem de 4K UHD videoları dönüştürmenize olanak tanır. Gelişmiş 4K teknolojisi ile güçlü Mac Media Converter, videoyu H.265, VP9, ​​H.264, VP9 dahil olmak üzere en yeni 4K kodeklerle hızlı bir şekilde dönüştürebilir.

Videolarınızı akıllı telefonunuzda veya tabletinizde mi izlemek istiyorsunuz? AnyMP4 Mac Video Converter Ultimate, dijital cihazlar ve TV’ler için önceden tanımlanmış birçok video formatı sunar. Örneğin, videoları iPhone X / 8/7 / 6s / 6 / SE / 5s / 5, iPad Air 2 / mini 4, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 5, Huawei Mate 9, LG G5, Sony Z5 için dönüştürebilirsiniz. , Apple TV, Samsung TV ve daha fazlası.
Bu profesyonel Mac Video Dönüştürücü ile iMovie, Final Cut Pro, Avid Media Composer, Premiere Pro vb. İçin neredeyse tüm popüler video formatlarını dönüştürmek de kolaydır. Ardından videolarınızı video düzenleme yazılımına aktarabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

143 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.