Anasayfa » AnyMP4 Screen Recorder 2.0.12 Mac
Araçlar- Çeşitli

AnyMP4 Screen Recorder 2.0.12 Mac


Hakkında

AnyMP4 Screen Recorder 2.0.12  ekran hareketlerini ve eylemlerini kaydetmeniz için en iyi seçimdir. Sezgisel ve kısa arayüzü ile hızlı bir şekilde ustalaşabilirsiniz. Video kaydı için güçlü bir yazılımdır ve bilgisayar ekranında oynatılan tüm video dosyalarını ve sesleri kaydedebilir. İster bir akış videosu ister bir Blu-ray filmini video dosyası olarak kaydetmek, Skype çağrılarını veya web seminerlerini kaydetmek isteyin, bu yazılım size yardımcı olabilir. Kayıttan sonra, video dosyalarını WMV veya MP4 formatında kaydeder.

Videonun çevresindeki siyah çubuklardan kaçınmak ve kaydı farklı medya cihazlarında daha iyi görüntülemek için video kaydının en boy oranını ve görüntü boyutunu kolayca tanımlayabilirsiniz. Ekran Kaydedici ayrıca 640 × 480, 800 × 600, 1024 × 768 gibi önceden tanımlanmış resim boyutları sunar. Ayrıca, masaüstünüzün tam görüntüsünü kaydedebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.