Anasayfa » Artstudio Pro 5.1.15 Mac
Fotoğraf

Artstudio Pro 5.1.15 Mac


Hakkında

Pro Artstudio mevcut, MacOS ve iOS için mevcut olan boya ve daha güçlü fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bizim ünlü ArtStudio uygulamasının ardıltı yeniden tasarlandı ve daha akıcı akışlı çalışma elde etmek için 64-bit çok çekirdekli işlemciler için optimize edilmiş en son Metal, iCloud Sürücü teknolojisinden en iyi şekilde yararlanarak birçok yeni özellik ve geliştirmeye sahip. Yüzlerce varlık dahil edilmiştir ve kullanıcılar milyonlarca fırçanın, desenin, degradenin, renk örneklerinin ve yazı tiplerinin anında erişimini sağlayan en popüler biçimlerde (ABR, TPL, PAT, GRD, ASE, ACO) kaynakları içe aktarabilmektedir. Yaratıcılığınızı geliştirecek ve fikirlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde hayata geçirmenize yardımcı olacaktır.
Özellikleri

  • Sınırsız katman
  • Profesyonel düzenleme
  • Zengin fırça çeşidi
  • Fotoğraf işleme, grafiğe dönüşüm sağlama
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

242 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.