Anasayfa » Autokroma AfterCodecs v1.8 for After Effects, Premiere & Media Encoder
Video Düzenleme

Autokroma AfterCodecs v1.8 for After Effects, Premiere & Media Encoder


Hakkında

Autokroma AfterCodecs 1.8 Mükemmel kalite ve hafif videolar için Windows'ta ProRes ve h264 (x264 ve x265) kodeklerini getiren AE için yerel ihracatçı. AfterCodecs, After Effects için doğrudan aşağıda listelenen codec bileşenlerine oluşturmanıza olanak tanıyan yerel bir oluşturma kuyruğu eklentisidir. ProRes'i Windows'ta mı işlemeniz gerekiyor? Doğrudan After Effects oluşturma kuyruğundan doğrudan küçük bir dosya boyutuna, yüksek kaliteli H264'e dönüştürmek mi istiyorsunuz? AfterCodecs bunu herhangi bir ara dosya gerektirmeden yapabilir! Codec ProRes: LT / Proxy / Normal / HQ ve hatta Alpha Kanalı destekleyen 444. x264: hem Adobe Media Encoder hem de QuickTime H264'ten daha iyi performans gösteren en iyi H264 / AVC uygulaması. x265: dosyalar x264'ten% 30 daha hafiftir ve 8K çözünürlüğü de destekler. x264 RGB: x264 ile aynıdır, ancak YUV renk uzayından kaçınır, en iyi özelliği yalnızca güçlü kullanıcılar için tek bir videoda (UV haritası, Alphas…) ayrı kanallar saklamaktır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

21 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.