Anasayfa » BeatSkillz Breakdance Drums v1.0 macOS
Ses Düzenleme

BeatSkillz Breakdance Drums v1.0 macOS


Hakkında

Breakdance Drum   80'lerin Breakbeats ve Breakdancing döneminden çıkan en sıcak, işlenmiş davul seslerini getiriyor.
Tüm kaplamalı davul sesleri zaten donanım dıştan takma dişlisi ile sıkıştırılmış / eşdeğerdir ve EMU EMAX, SP-1200 ve MPC 60 gibi vintage örnekleyiciler kullanılarak örneklenmiştir, size karışımları kesen orijinal kum ve ön davul sesleri getirilir. Organik sondaj sonuçları ile - bu özel bir şey. DAW veya donanım örnekleyicinize eklentiyi veya sesleri (dalgalar dahil) yükleyin ve çizelgeleri tamamlamak için tekrar ortaya çıkan en sıcak breakbeat'leri yapmaya başlayın!
Özellikleri

50 Davul Kitleri 600'ün üzerinde Davul Tek Çekim Örnekleri 100+ Kicks, 100+ Snares Hi Şapka, Perc, Ziller vb Dahil Vocoder Numuneler / Kitleri Seti Pitch, Saldırı, Yayın, Reverb Küresel Sesi ayarlayın ve Pan Başına Drum Pad (12)
İndirme Linkleri

Turbobit

169 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.