Anasayfa » BetterZip 5.3.3 MacOS indir
Araçlar- Çeşitli

BetterZip 5.3.3 MacOS indir


Hakkında

BetterZip, şifreli dosyalar için parola yöneticisi, AES-256 algoritması ile dosya şifrelemesi ve dosyaları ayıklamadan düzenleme gibi benzersiz özellikler sunan çok formatlı bir kompresör ve sıkıştırıcıdır. BetterZip şifre yöneticisi ile ana anahtar dosyalardan korunan şifreyi açabilirsiniz. BetterZip uygun şifreyi arayacaktır. Ayrıca, BetterZip, AES-256 algoritması kullanılarak sıkıştırılmış kendi dosyalarını oluşturur. Ancak, en ilginç özelliği BetterZip'in ZIP veya RAR vardiya içeriğini, dosyaları çıkarmadan TextEdit, Photoshop veya Office gibi harici bir uygulamayla düzenlemesine izin vermesidir. Öte yandan, BetterZip ayrıca OS X'in Hızlı Görünümünü kullanarak görüntüleri ve belgeleri de gösterir. Ve son fakat en az olmayan, BetterZip, her dosyanın işgal ettiği alan, okuma ve yazma izinleri, uygun format ve Değiştirme tarihi hakkında bilgi verecektir.

BetterZip 4'teki yenilikler:

En yeni nesil BetterZip'teki yeni özelliklerin ve büyük gelişmelerin kısa bir listesi. Diğer uygulamalarla entegrasyon - Yeni Bulucu uzantısı tüm hazır ayarlarınızı Bulucu araç çubuğuna yerleştirir. Finder'da bazı dosyaları seçin, BetterZip düğmesini tıklayın ve bu dosyalarla bir dosya oluşturmak için hazır ayarlar açılır menüsünden birini seçin. Tabii ki, önceden tanımlanmış çıkarma ayarlarından seçilen dosyaları da çağırabilirsiniz. - BetterZip 4, önceden yapılandırılmış iki teklif yerine daha önce sunulan sürümleri yerine, istediğiniz kadar hizmet tanımlamanıza olanak tanır. Hazır ayar için istediğiniz adla hazır ayar için bir hizmet eklemek üzere hazır ayar ayarlarındaki Araçlar menüsünü kullanın. - BetterZip 4, bir iş akışının parçası olarak ayıklamak ve sıkıştırmak için Automator eylemleriyle birlikte gelir. - Ve BetterZip 4, Alfred, LaunchBar ve DropZone gibi diğer uygulamalarla iyi etkileşim kurar. - Tüm bunlar AppleScript ile geliştirilmiş uyumluluk sayesinde mümkündür. Sık kullanılanlar kenar çubuğu biraz sevgi aldı Yeni sürümde, dosyaları yeniden adlandırabilir, kopyalayabilir, taşıyabilir ve silebilir, bir dosyayı yeni bir pencerede veya yeni bir sekmede açabilir, birden fazla birimdeki dosyaları tek bir öğe olarak görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca sadece dosyalar yerine tüm dosyaları kenar çubuğunda göstermeyi de seçebilirsiniz. Dahası, Finder etiketleri! Yeni çubuk bırakma Sık kullanılan ön ayarlarınızın bunları anında sıkıştırması veya ayıklaması için dosyaları yeni çubuk yerleştirme alanlarına bırakın . Gezinme çubuğu Finder'daki gibi çift tıklayarak klasörlere delik açın. Tüm ana klasörlerde kolayca gezinmenizi sağlayan ve öğeleri doğrudan üzerlerine yerleştirmenizi sağlayan içerik klasörü dosyasının üstündeki yol gösterilir. Dosyaları sakla Mac Ücretsiz Öğeler Şu anda belirli bir Mac öğesi (meta veri Bulucu ayarları vb.) İçermeyen bir dosyayı değiştirdiğinizde, artık tüm Mac öğelerini kaydedebilir, Mac dosyaya bir şeyler ekleyebilir veya her seferinde ne yapılacağı sorulabilir . Tercih ettiğiniz seçeneği BetterZip tercihlerinin Genel sekmesinde ayarlayın. RAR dosyalarını onarma Çizgi aracı yüklediğinizde harici komutları yazarsanız, BetterZip 4 onları açtığınızda ya da kaldırdığınızda hasar görmüş dosyaları onarmayı deneyebilir. Kurtarma hacimleri şimdi çok hacimli bir RAR arşivinin diğer kısımları gibi ele alınmaktadır.
Özellikleri

- Başarılı bir çıkartma işleminden sonra çıkartılan dosyaları çöp kutusuna taşımak yerine, BetterZip artık bunları herhangi bir klasöre taşıyabilir. - XADArchive.framework: PDF sayesinde yeni biçimler açar: PDF - bitmap görüntülerini PDF dosyalarından çıkarın. SWF: Flash dosyalarından görüntü ve müzik ayıklayın. Her iki format da elbette öncelikli olarak dosya değildir ve normal dosya olarak kabul edilir. Açıkken alt / seçenek tuşunu basılı tutarak bunları dosya olarak açabilirsiniz. Veya onları kara liste tercihlerinden kaldırabilirsiniz (“Dosya Türleri” sekmesinde). - Destek Zipx formatı ve SITX eklendi. - Dosyaların üzerindeki klasörleri görüntüleme seçeneği (Görünüm> Klasör Dosyasını Sırala). - Şimdi ön ayarları kaydederek işlem sırasını sıkıştırarak tek tek dosyalar oluşturup oluşturmayacağınızı belirleyebilirsiniz. Artık küresel bir ayar değil. Yeni dinamik hizmetler ile birlikte, bu çok ilginç bazı imkanlar sunuyor. - Başka bir genel seçeneği önceden ayarlanmış duruma getirdi: bir klasörü işlem kuyruğundan sıkıştırmak, klasörün kendisini içermez, ancak içeriğini yalnızca dosyanın kök dizinine ekler. Tek tek dosya oluşturma seçeneğinin yanı sıra, artık bir dizi klasör seçebilir ve bunları bir klasör aracılığıyla sıkıştırabilirsiniz, bu klasörlerin kendisini içermeyen ayrı ayrı BetterZip dosyalarıdır. - Ön ayarları kaydetme şimdi dosyalara yorum ekleyebilir. - Boş pencereler artık dosyalar için bir bırakma alanı gösteriyor. - Parola yöneticisi şimdi bir parola listesini alabilir (satır başına parola). - Kenar Çubuğu Önizlemesi artık Hızlı Görünüm'ü kullanarak daha fazla dosya türü görüntüleyebilir. - Kaydetmek / açmak için panelin içinden bir ön ayar seçin ve yapılandırması yüklenecektir. - Daha önce “gizli” olan ayarlamalar tercihler penceresine taşındı. - Tercihler penceresi şimdi yeniden boyutlandırılabilir. - Dosya adı uzantıları tanınan dosya olarak XIP ve pkg eklendi. (Tüm paket formatları desteklenmez, yalnızca XAR'a dayanır). - bildirimler şimdi çıkarma, dosya oluşturma ve test işlemlerinin başarılı veya başarısız olup olmadığını içerir. - Sıra kullanıldığında tar tabanlı dosyalar şimdi daha hızlı çıkarılıyor. - Bir dosya kaybolursa (örneğin, silindiğinde veya üzerinde bulunduğu disk çıkarıldığında), pencereyi kapatma seçeneğiyle birlikte bir uyarı alırsınız.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

25 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.