Anasayfa » Bill 2.8.2 macOS
İnternet Araçları

Bill 2.8.2 macOS


Hakkında

Faturalandırma ağrısız ve eğlenceli hale geldi. Bill faturalandırmayı acısız ve eğlenceli hale getiriyor. Daha kolay olmuyor. Mükemmel faturanıza yalnızca üç basit adım 1. Fatura Yarat: Bir fatura üç bölümden oluşur: Müşteri bilgileri; fatura bilgisi; ve öğeler, nakliye, indirim ve tutar. Ayrıca faturalara dönüştürülebilecek tırnak işaretleri de oluşturabilirsiniz. Faturaların münferit bir numarası olabilir, bir son ödeme tarihi, (otomatik olarak) gönderilmiş, ödenmiş ve ödenmiş olarak işaretlenebilir. Bill sizin için istemcileri, adresleri ve müşteri numaralarını hatırlar ve elbette, istemcileri doğrudan OS X Kişilerinizden alabilirsiniz. 2. Öğe Ekle: Bill son öğeleri hatırlar. Bu, onları her zaman yeniden yazmanız gerekmediği anlamına gelir; bunun yerine bunları tek bir tıklamayla ekleyebilirsiniz. Öğeler bir başlık, alt başlık, taban miktar, miktar, olası vergiler ve SKU numarasından oluşur. Buna ek olarak, (isteğe bağlı) gönderim bedelleri ekleyebilirsiniz ve Bill bunları da hatırlayacaktır; tekrar eklemek gerekirse, bunları eklemek için tek bir tıklama yeterlidir. Ve elbette, sabit bir miktar veya toplamın yüzdesi olarak istediğiniz zaman isteğe bağlı bir indirim ekleyebilir veya daha iyisi çıkarabilirsiniz. 3. Faturayı Yazdır: Veya doğrudan bir PDF dosyası oluşturun veya daha da iyisi doğrudan e-posta eki olarak gönderin. Ve Bill'in OS X Contacts.app uygulamasına erişmesine izin verebileceğiniz için, müşterinizin e-posta adresini zaten biliyor. Ve evet, bir faturayı istediğiniz zaman yeniden yazdırabilir ve yeniden gönderebilirsiniz. Hatta soldan sağa bile herhangi bir dilde faturalar oluşturabilir ve yazdırabilir ve yalnızca temel HTML ve CSS bilgisiyle kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz. Veya mevcut şablonlardan birini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.