Anasayfa » Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio 18.6.4 MacOS
Video Düzenleme

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio 18.6.4 MacOS


Hakkında

Blackmagic Design, Davinci Resolve Studio 16 Beta 5’in hemen kullanılabilirliğini duyurmaktan memnuniyet duymaktadır. Son sürüm, kullanıcı arayüzü, performans iyileştirmeleri, ek biçimler için destek ve daha geniş bir yelpazedeki çeşitliliği desteklemek için daha fazla işbirlikçi ve renk yönetimi özelliği sunmaktadır. öncekinden daha iş akışları.

 

 

DaVinci Resolve 16, hızlı ve sıkı tarihler için çalışması gereken editörler için özel olarak tasarlanmış devrim niteliğinde yeni bir sayfa içeriyor! Yeni DaVinci Neural Engine, yüz tanıma, hızlı çözgü ve daha fazlası gibi güçlü yeni özellikleri etkinleştirmek için makine öğrenmeyi kullanır. Ayarlama klipleri, aşağıdaki zaman çizelgesindeki kliplere efektler ve dereceler uygulamanıza olanak tanır, uygulamaların herhangi bir yerinden projeleri YouTube ve Vimeo’ya yüklemek için hızlı dışa aktarma kullanılabilir ve yeni GPU hızlandırmalı kapsamlar eskisinden daha fazla teknik izleme seçeneği sunar. Ayrıca, Fusion önemli ölçüde daha hızlı ve Fairlight sürükleyici 3D ses ekliyor. DaVinci Resolve 16, müşterilerin istediği yüzlerce özelliğe sahip devasa bir sürümdür!

 

Özellikle televizyon reklamları ve hatta haber kesmek gibi işlerin hızlı bir şekilde başa dönmesi üzerine çalışan editörler için tasarlandı, sayfa kesimi tamamen hız ile ilgili. Düzenli bir arayüze ve her zamankinden daha hızlı çalışmanıza yardımcı olacak devrim niteliğinde yeni araçlara sahip alternatif bir düzenleme sayfası   Kesim sayfası, içe aktarmanıza, düzenlemenize, kırpmanıza, geçişler, başlıklar eklemenize, renklerle otomatik olarak eşleşmenize, sesi karıştırmanıza ve daha pek çok şeye olanak sağlar   İster yayın için ister YouTube için yayın yapıyor olun, kesim sayfası işi tek bir yerde yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ayrıca, normal düzenleme sayfası hala kullanılabilir durumdadır, böylece bir işin tam ortasında düzenleme stilini değiştirmek için sayfaları düzenle ve kes

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.15 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.89 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.