Anasayfa » Bookends 14.1.8 Mac
PDF - Belge

Bookends 14.1.8 Mac


Hakkında

Bookends, İnternet'te referanslar bulabilir ve PDF'leri veya ilişkili sayfaları veya bilgisayarınızda bulunan PDF'leri yönetmek için referanslar sağlayabilir. Ve bu sadece başlangıç: organize, grup, ihracat, hepsi iyi durumda. Bookends, toplanan, açıklama yapan ve yayınlanan tüm bilgileri alma gibi işleri kolaylaştıracak kullanışlı bir araçtır. İnterneti ararken ve PDF dosyalarını alırken işi daha da kolaylaştırır. Bookends'ın sunduğu özellikler arasında, bu tür aramaları organize etme olanağına sahip olacaksınız, böylece ihtiyacınız olanı bulmak daha kolay olacaktır. Bookends'ı indirmeyi seçtikten sonra, basit ve sezgisel bir arayüze, daha önce bu tür bir uygulama ile çalışmamış olanların bile kullanabileceği karmaşık bir seçenek olmayacaksınız.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

101 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.