Anasayfa » Cascadea 2.1.3 macOS
Programlama - Geliştirme Webmaster Araçları

Cascadea 2.1.3 macOS


Hakkında

Safari Uygulama Uzantısı ve yerel macOS uygulaması olarak tasarlanan ilk özel stil yöneticisi Cascadea 1.4.5 ile tanışın. Cascadea, istediğiniz web sitesinin görünüşünü ve dokunuşunu değiştiren özel stiller yüklemeyi kolaylaştırıyor. İster sosyal medya beslemenizin renklerle patlamasını ister, ister gözlerinizi daha koyu bir stilde kırmak istiyorsanız, Cascadea size web'i renklerinizle boyama özgürlüğü verir. Stilleri yüklemek kolaydır - popüler özel stil web sitelerinden stilleri kolayca alabilir veya herhangi bir CSS dosyasını bir URL'den veya yerel bir dosyadan alabilirsiniz. Kurulduktan sonra Cascadea, stilleri hızlı bir şekilde değiştirmek veya silmek için temiz, basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Cascadea hızlı, akıcı bir yerel kullanıcı arayüzü ile oluşturulduğundan, stilleri toplu olarak değiştirmek veya kitleleri silmek, stil listenizi düzenlemek için stillerin etrafına sürüklemek veya stillerin tüm veritabanlarını vermek ve almak kolaydır. Cascadea, CSS geliştiricileri için, kendi stillerinizi kendiniz yazıyor veya web geliştirme iş akışınızın bir parçası olarak kullanıyor olsanız da inanılmaz derecede güçlü bir araçtır. Cascadea, otomatik tamamlama, sözdizimi vurgulama, otomatik girinti, kod katlama, güzelleştirme, çoklu işaret desteği ve daha fazlasını destekleyen özel stil sayfaları yazmak için tam özellikli bir kod düzenleyici içerir. Editör için çoklu renk temaları arasında seçim yapın, sekmelerde birden fazla stil açın ve değişiklikleri kaydettiğinizde Safari güncellemesini canlı izleyin. Ayrıca, kendi kod editörünüzü tercih ederseniz, standart bir CSS dosyasını Cascadea'ya kolayca ve dışa aktarabilir ve alabilirsiniz.
Özellikleri

• Herhangi bir özel stil yöneticisinin en hızlı, en temiz kullanıcı arayüzü. • macOS Mojave'deki Karanlık Mod için tam destek. • Stilleri macOS'unuza (10.14.4+) sistem görünümüne bağlayın - İstediğiniz zaman Karanlık Modlu web siteleri ve istemediğiniz zaman temaları sorunsuz bir şekilde değiştirin. • Bir URL’den içe aktarılan stilleri otomatik olarak güncelleyin. • İçe aktarılan stilleri, bir güncelleme tarafından üzerine yazılmadan yerel bir kopyayı düzenlemek için kolayca çoğaltın. • Çakışmaları önlemek veya genel stilleri geçersiz kılmak için web sitelerini stillerden dışlayın. • Değişkenleri UserCSS formatındaki özel stillerde özelleştirin. • Stil listenizdeki girişleri sürükleyip bırakarak stillerin enjeksiyon sırasını değiştirin. • Tüm stil koleksiyonunuzu tek bir veritabanı dosyasına aktarın ve bunları kolayca geri alın. • Cascadea'yı hızlı bir şekilde açın veya Safari araç çubuğunuzdaki bir düğmeye tıklayarak stillerinizi değiştirin. • Donanımlı MacBook Pro modellerinde Dokunma Çubuğu desteği. • Kullanıcı takibi yok. Hiç. Hiç. Cascadea, Apple tarafından App Store aracılığıyla sağlanan gizli gizlilik raporlarının dışında, sizden kesinlikle hiçbir veri toplamaz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.