Simülasyon

Caves of Qud 2.0.200.94 (early access) Mac


Hakkında

Qud Mağaraları, retrofuturizm, derin simülasyon ve duyarlı bitkilerin alanlarıyla dolu, hayali bir bilim destanıdır. Egzotik bir dünyada yaşayın ve bin yıllık uygarlıkların katmanlarını aşın. Karar verin: ölmekte olan bir dünya mı yoksa yeniden doğmanın eşiğinde mi?

 

Özellikleri

  • Karakterinizi 70’den fazla mutasyon ve kusurdan ve 24 kast ve kitten bir araya getirin – kendinizi kanatlar, iki kafa, tüy, dört kol, yanan eller veya kendinizi klonlama gücüyle donatın – isteyebileceğiniz tüm karakter çeşitliliği.
  • Yöntemsel olarak oluşturulmuş bölgeleri tanıdık konumlarla keşfedin — her dünya yaklaşık 1 milyon harita büyüklüğündedir.
  • Her şeyi kazın – duvarın önünüzü kesmesini sevmiyor musunuz? Bir kazma ile kazın ya da aşındırıcı gaz mutasyonunuzla yiyin ya da lav olarak eritin. Evet, her duvarın bir erime noktası vardır.
  • Canavarların uzuvlarını kırın – her canavar ve NPC, oyuncu kadar tamamen simüle edilmiştir. Bu, seviyeleri, becerileri, ekipmanları, hizip bağlılıkları ve vücut kısımlarına sahip oldukları anlamına gelir. Öyleyse, örneğin bir örümceğe psiyonik olarak hakim olmanıza izin veren bir mutasyona sahipseniz, dünyayı bir örümcek gibi gezebilir, ağlar döşeyebilir ve bir şeyler yiyebilirsiniz.
  • Sadece birkaç isim vermek gerekirse, 60’tan fazla grupla – maymunlar, yengeçler, robotlar ve son derece entropik varlıklar – bağlılık peşinde koşun.
  • Teknolojik ihtişamı Kud’e geri getirmeyi amaçlayan bir grup tamirciye liderlik eden bilinçli bir mağara ayısı olan Barathrum the Old’un planını takip edin.
  • Hikayeyi öğrenin — hikayeli geçmişleri olan efsanevi öğelerden bitki tarihçileri tarafından yazılan oyun içi tarih kitaplarına kadar her köşede bir hikaye var.
  • Öl – Kuduz Mağaraları vahşice zordur ve ölümler kalıcıdır. Endişelenmeyin, her zaman yeni bir karakter atabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+
İşlemci türleri ve hızı: 1GHz +
RAM minimum: 4 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

265 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.