Anasayfa » CheckBook Pro 2.7.16 MacOS
Araçlar- Çeşitli

CheckBook Pro 2.7.16 MacOS


Hakkında

CheckBook Pro 2.6.9 Temel bir kontrol defteri ve raporlama aracından daha fazlası olan CheckBook Pro, basit bir kişisel finans yöneticimiz olan CheckBook'taki her şeye ve bazılarına sahiptir. Aynı anda tüm hesaplarınız için bir rapor alın. Herhangi bir kriter kombinasyonuyla işlemleri arayın. İşlemlerinizi klasörler halinde gruplandırın. Tek bir hareketle bir grup işlemin ayrıntılarını değiştirin. CheckBook Pro'nun basit ve güçlü veri yönetimi araçları hepsini basitleştirir.
Özellikleri

Tekrar tekrar arama yapabilirsiniz böylece Akıllı Klasörler gibi karmaşık aramalar Kaydet Klasörler içine Grup işlemlerinizi, çeki düzen ya da yeni yıl başlayacak Hızla süre sonunda bir yerine, işlemlerin bir grubun ayrıntılarını değiştirmek , tüm hesaplarınızla ilgili Raporu Aynı zamanda Tek bir hatırlatmayla tüm hesaplarınız için bekleyen planlı işlemleri görün Bazı mürekkep vuruşlarını kaydedin ve CheckBook Pro'nun çeklerinizi sizin için yazdırmasına izin verin (yalnızca önceden basılmış kontrol kağıdı) Diğer kişisel finans uygulamalarından veya bankanızdan içe aktarın Quicken® Essentials for Mac'ten OFX, QFX, QIF, CSV ve Metin Alma için güçlü destek
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk:  OS X 10.9 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

50 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.