Aksiyon - Macera

Children of Morta 1.1.64.1 39393 MacOS


Hakkında

Children of Morta 1.1.64.1 39393 hikâyesini uzak bir ülkeye koyar, ancak günlük hayatımıza beklediğimiz temalarla daha yakından ilgilenir. Bu, hepimizin çok iyi bildiği ve bazen itiraf edebileceğimizden çok değer verdiğimiz basit duyguların bir hikayesidir: sevgi ve umut, özlem ve belirsizlik, nihayetinde en çok önem verdiklerimizi kurtarmak için istekli olduğumuz kayıp ve fedakarlık.

Olağanüstü bir kahraman ailesinin macerasına çıkın. Yolsuzluğun toprağa yayılmasıyla birlikte, Morta Dağı Muhafızları eski kötülüklere karşı durmak zorundadır. Ama… bu evreni kurtarmakla ilgili bir hikaye değil. Etrafındaki dünya karanlık tarafından yutulurken, birlikte duran yiğit bir ailenin hikayesi.

Özellikleri

  • Aile Bağları – Bergson ailesi hazırlanır ve yaklaşmakta olan fray için hazırdır. Her karakterin kendine özgü dövüş stilini kişilikleriyle birlikte keşfedin ve yaşayın. Birbirlerinin toprağa huzur vermelerine yardımcı olmak için mücadele ederken duygularının çok yükseldiğine tanık olun. Bir ailenin büyümesine tanık olun.
  • Miras Alınan Yetenekler – Her aile üyesinin, farklı bir Muhafız grubu olarak şekillendirilmesinde farklı bir geçmişi ve uzmanlığı vardır. Bazıları, düşmanlarını muhteşem çekiçlerle ezmeyi ya da keskin bir kılıç ya da hançerle keserek yakın dövüşü tercih eder. Diğerleri ise yetenekli yay kullanımı veya sıra dışı büyülerle belli bir mesafeden performans gösteriyor. Her üyenin farklı oyun tarzını keşfedin ve size uygun olanı seçin!
  • Atalarının Bilgeliği – Büyükanne Margaret ve Ben Amca – ailenin bakıcısı ve demircisi. Bergsons nesiller boyunca aktarılan bilgi ile donanmış, onlar size yardım etmek için buradalar. Morta topraklarının ruhu Rea’nin yolu hakkındaki eski bilgilerine güvenebilirsiniz. Ailenin donanımını geliştirmek ve temel özelliklerini geliştirmek için yeteneklerini kullanın. Atalarınızın bilgeliğinden yararlandığınızdan emin olun!
  • Mistik Dağ – Rea köylülerine ve sakinlerine dağ her şeydir. Tarih, efsaneler ve sihir dolu, yaşamın, sağlığın ve refahın sembolü ve kaynağı. Dağın içine dalın – içindeki gizemleri çözün. Yolsuzluğun ne olduğunu ve neden bu görünüşte barışçıl bir yere geldiğini ortaya çıkarın.
  • Sürekli Değişen Dünya – Yolsuzluktan etkilenen dünyaya – sürekli değişiyor. Keşfettiğiniz ve etkilediğiniz her orman, zindan veya tapınak, her oyun seansında benzersiz bir deneyim garanti eden asla aynı olmayacak.
  • Eşsiz Sanat Tarzı – El yapımı piksel sanatın ve modern aydınlatma tekniklerinin eşlik ettiği kare kare animasyonların bir kombinasyonu, Morta’nın Çocuklarının güzel ve tehlikeli dünyasını yaratmak için hayat buluyor!
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.11
İşlemci tipi (ler) ve hız: 2.8
minimum Intel Core Duo

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.21 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.