Anasayfa » Chronicle Pro 14.0.3 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Chronicle Pro 14.0.3 MacOS


Hakkında

Faturalar öderseniz, Chronicle'a ihtiyacınız var. Zihinsel olarak bir fatura ödediğinizde asla endişelenmenize gerek kalmadan huzur verir. Genel finans için başka bir uygulama finansmanı kullansanız bile, Chronicle'a ihtiyacınız var. Geç ödeme, kredi puanınıza zarar verebilir, bu da daha yüksek faiz oranlarına ve daha fazla reddedilen kredilere yol açabilir - kısacası, finansal hayatınızı tamamen etkileyebilir. Bu yüzden Chronicle'a ihtiyacın var. Chronicle, faturalarınız ne zaman işe yaramadığı zaman size hatırlatır. Ve ayda sadece birkaç dakika içinde, faturalarını ödemekle ilgili herşeyi halledebilirsiniz. • Faturanı asla unutmayınız - faturalarınız, Chronicle çalışmıyorken bile iPhone'unuzla ve Mac'lerinizle senkronize edilebilecek uyarılar nedeniyle hatırlatılır. • Entegre tarayıcı Chronicle veya varsayılan tarayıcınızı kullanarak faturalarınızı çevrimiçi olarak kolayca ödeyin. • Tüm ödemeleri kanıtlayın - onay numaraları ve mağaza makbuzları Chronicle, bu nedenle her zaman ödemelerinizin kanıtlarını görebilirsiniz. • Bildirim merkezinizde hatırlatıcılar alın ve takviminize faturalar koyun. Chronicle size bildirim merkezi Mountain Lion ve tüm Mac'leri hatırlatabilir, faturalarınızı takviminize ekleyebilir ve böylece ne zaman görüneceğinizi görsel olarak görebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.