Anasayfa » Combo Cleaner Premium 1.3.2 macOS
Antivirüs - Güvenlik Bakım - Temizlik

Combo Cleaner Premium 1.3.2 macOS


Hakkında

Combo Cleaner Premium 1.2.15, Mac bilgisayarlarda çalışır ve tüm Mac işletim sistemlerinde çalışır. Bu uygulama, geleneksel antivirüs paketleriyle karşılaştırıldığında farklı bir yaklaşım benimsemiştir. Bir virüsten koruma işlevinin yanı sıra, Combo Cleaner bir disk temizleyici, büyük dosya bulucu, çift dosya bulucu, gizlilik tarayıcı ve uygulama kaldırıcı içerir. Bu uygulama, güvenlik tehditlerine maruz kalan bilgisayarları temizlemek ve gereksiz dosyalar tarafından karıştırılan önemli disk alanlarını boşaltmak için kullanılabilir. Mac bilgisayarların Windows sistemlerinden daha güvenli olduğu düşünülse de, güvenilir bir virüsten koruma çözümü her şeyden önemlidir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bitlik
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.