Anasayfa » CRAX Commander 1.13.3 macOS
Araçlar- Çeşitli

CRAX Commander 1.13.3 macOS


Hakkında

CRAX Commander, ulaşılabilir kullanıcı arayüzüne sahip çift bölmeli bir dosya yöneticisidir. Subversion ile entegredir ve yerleşik FTP/FTPS, SFTP/SSH,WebDAV,SMB,AFP istemci işlevine sahiptir. CRAX Commander, yerel ve uzak dosyalarınıza hızlı ve etkili bir şekilde erişmeniz ve bunları yönetmeniz için ihtiyacınız olan birçok işlevi sağlar. CRAX Commander İLE DOSYA YÖNETİMİ eskisinden ÇOK DAHA HIZLI VE KOLAY.
Özellikleri

– ÇİFT BÖLME ve çok sekmeli kullanıcı arabirimi – tam kullanıcı arabirimi özelleştirmesi (Yazı Tipleri, Renkler, Davranış, Eylemler, Araç Çubuğu) – tam klavye KISAYOLLARI özelleştirmesi – ÖZEL ARAÇLARIN menü öğeleri ve araç çubuğu öğeleri olarak tanımı – yapılandırılabilir KENAR ÇUBUĞU paneli – RENK tanımı desteği dosyanın uzantısına veya özniteliklerine bağlı olarak – dosyaları/klasörleri ARKA PLANDA kopyalama ve taşıma (engellenmeyen GUI dosya işlemleri) – Kopyalama veya taşıma sırasında klasörlerin içeriğini BİRLEŞTİRME – SSH/SFTP, FTP/FTPS kullanarak uzak birimlere bağlantı için yerleşik istemciler , SMB, AFP, WebDAV protokolleri – SYNTAX renklendirmeli yerleşik metin dosyası düzenleyici – Dosyaları BÖLME ve birleştirme – Uygulama ayarlarını içe ve dışa aktarma ile DROPBOX entegrasyonu – hesaplama ve doğrulama TOPLAMLARI – arşiv desteği: ZIP, RAR, 7-ZIP, GZIP, BZIP2, AR/IPK, ISO9660, RPM (tarama, seçerek paketten çıkarma, silme, arşivlerdeki arşivlere göz atma vb.) .) – KOPYALARI arama desteği ile gelişmiş dosya arama – gelişmiş MULTI-RENAME aracı – SUBVERSION desteği – GIT için deneysel destek – KEYCHAIN ​​şifrelerini kaydetme ve geri yükleme – QUICK-LOOK desteği
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya sonrası
İndirme Linkleri

Turbobit

58 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.