Anasayfa » Creepy Tale 1.0.2b (42519) MacOS
Aksiyon - Macera

Creepy Tale 1.0.2b (42519) MacOS


Hakkında

Kardeşinizle yürürken her şey dehşete dönüşür ve kahramanı bir dizi korkunç olaya sürükler. Kardeşiniz kaçırıldı ve tehlikelerle ve tuhaf yaratıklarla dolu uğursuz bir ormanla yüz yüze kalıyorsunuz. Yolda karşılaştığınız bulmacaları çözün, kendinizi kaptırmayın ve kardeşinizi kurtarın! Bir zamanlar sakin ve huzurlu olan ormanın başına gelen ve onu kötülükle dolu ürkütücü bir yere dönüştüren karanlık hikayeyi öğrenin. Belki de ormanın tüm sırlarını çözebilecek ve barışçıl yaratıkları kurtarabilecek olan sizsiniz?
Özellikleri

  • Ürpertici atmosferik bulmaca
  • Klasik bir görevin unsurları: Eşyaları toplayın ve bunları çok çeşitli durumlarda kullanın.
  • Ancak bu sadece bir görev değil, saklanmanız, kaçmanız, yükseğe zıplamanız ve hatta… nemli boruyu oynamayı öğrenmeniz gerekecek!
  • Gerçekten ürkütücü bir film müziği ve güzel 2D sanat sizi karanlık bir masala götürecek ve size unutulmaz birkaç saat kazandıracak!
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.9+ İşlemci türleri ve hızı: 1,2 GHz RAM minimum: 2 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

128 MB .zip






Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.