Anasayfa » Darkroom 6.0.7 macOS
Fotoğraf Video Düzenleme

Darkroom 6.0.7 macOS


Hakkında

Video, Portre ve RAW Fotoğraflar. Darkroom, sıradan fotoğrafçılar tarafından kullanımı kolay, ancak profesyoneller için yeterince güçlü olan birinci sınıf bir fotoğraf ve video düzenleyicidir.
Özellikleri

EVRENSEL FOTOĞRAF EDİTÖRÜ Fotoğraflarınıza hayat vermek için ihtiyacınız olan tüm araçlar iPhone, iPad ve Mac'te ücretsiz olarak sunulan Canlı Fotoğraflar, RAW görüntüler ve Portre görüntüleridir! VİDEO EDİTÖRÜ  (Karanlık Oda+ Aboneliği) Çok hızlı ve basit gerçek zamanlı renk derecelendirme. Tüm filtrelerimiz ve düzenleme araçlarımız, toplu işleme dahil olmak üzere video uyumludur. EĞRİLER VE SEÇİCİ RENK ARAÇLARI (Karanlık Oda+ Aboneliği) Bu, Darkroom'un kalbi ve ruhudur: iOS'taki en kullanışlı Eğriler ve Seçici Renk araçları. İşlevsellik, basitlik ve gücün dansı. PORTRE BLUR DÜZENLEME Portre fotoğraflarınızın ön planını ve arka planını ayrı ayrı düzenleyin. Portre fotoğraflarınızdaki bulanıklığı veya ön planınızın / arka planınızın Parlaklık, Kontrast ve Doygunluğunu ayrı ayrı özelleştirin. RAW DÜZENLEME RAW fotoğrafları tam çözünürlükte düzenleyin ve gölgelerde ve parlak noktalarda tüm ayrıntıları kurtarın. TAM ALBÜM YÖNETİMİ Eksiksiz albüm yönetim araçları paketimiz, kitaplığınızı son derece hızlı bir şekilde düzenlemenize olanak tanır. Darkroom'daki her eylem, iCloud Fotoğraf Kitaplığınız için geçerlidir! KENDİ FİLTRELERİNİZİ OLUŞTURUN Profesyonel fotoğrafların filtre oluşturmak için kullandığı araçların aynısı. Yerleşik veya birinci sınıf filtrelerden herhangi birini ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenleyin veya sıfırdan kendinizinkini oluşturun. İTHALAT YOK Tüm fotoğraflarınız anında kullanılabilir. Darkroom'un bir içe aktarma adımı yoktur. TOPLU İŞLEME Aynı anda birçok fotoğrafa düzenlemeler ve filtreler uygulayın. Tek bir dokunuşla Favori/Sil/Gizle birçok görüntüyü. HASHTAG MANAGER & SIRI KISAYOLLARI Her yerden tek dokunuşla dışa aktarabileceğiniz hashtag kümeleri oluşturun: Ana ekran, Bugün widget'ı, Dışa aktarma sayfası ve daha fazlası. Tüm favori hashtag'lerinizi herhangi bir uygulamadan kopyalamak için kendi Siri Kısayollarınızı oluşturun.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

68 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.