Anasayfa » Dead Island 1.3.0 macOS
Aksiyon - Macera

Dead Island 1.3.0 macOS


Hakkında

Terör. Şiddet. Delilik. Bedlam. Bir tatil cenneti deliye döndü. Tropik bir ada, gizemli bir zombi salgını sonrasında tamamen kaosa dönüşür . Dünyanın geri kalanından kesilen oyuncunun hayatta kalmak için tek şansı ölümle savaşmak ve adadan kaçmanın bir yolunu bulmak. Dead Island , birinci şahıs aksiyonunu yakın muharebe mücadelesine, karakter geliştirmeye ve çok çeşitli silahların özelleştirilmesine yoğun bir odaklanma ile birleştiriyor. Bu oyun özelliklerinin tümü, klasik zombi filmlerinden esinlenilmiş karanlık bir hikayede, cesur modda dört oyuncu ile birlikte oynanabilecek cesur ve etkileyici bir kampanya ile sunuluyor. Açık bir tropik tropik adada yer alan, farklı festering zombileri orduları her köşede oyuncuları beklerken, tatil beldesi boyunca çeşitli heyecan verici görevlere başlarlar. Ateşli silahlar ve mühimmatın az olması nedeniyle oyuncu, yoğun silahlı çatışmalarda zombi ordularıyla savaşmak ve kendini savunma için silah olarak bulunan eşyaları kullanmaya güvenmelidir. Çok çeşitli eşyalar toplanabilir ve daha sonra oyuncunun normal derme çatma silahlarını ciddi imha araçlarına dönüştürmeye hizmet eder. En kana susamış aksiyon hayranının fantezisini bile tatmin etmenin yanı sıra, Dead Island aynı zamanda yolculuk sırasında yeni beceriler ve yeni taktikler öğrenirken oyuncunun tercihlerine göre oyunun eşsiz karakter sınıflarından birini geliştirmesine olanak sağlayan rol yapma unsurları da sunuyor. adanın tehlikeli ortamları sayesinde. Dahası, bir oyun sırasında dört oyuncuya kadar her zaman sorunsuz bir şekilde bir araya gelebilir ve işbirlikçi oyunlarla yoğun dövüş ve sürükleyici hikayeyi deneyimleyebilir. Tamamen yeni Chrome Engine 5 ile Dead Island'a güç veren oyun, oyuncunun tropik ada cennetini grafiksel ihtişamda yemyeşil ormanlar ve ayrıntılı şehir ortamları gibi farklı ortamlarda görmesine olanak tanıyacak şekilde en son Techland'ın özel mülk oyun motorunu kullanacak.
Özellikleri

  • Birinci şahıs yakın muharebe savaşı
  • 4 oyunculu kümes
  • Silah özelleştirme
  • Muhteşem bir açık dünya tropik adada ayarla
  • Karakter gelişimi için RPG elemanları
  • Korkunç zombi sürüleri
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8.5 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11.16 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.