Anasayfa » Declutter 2.5 macOS
Araçlar- Çeşitli

Declutter 2.5 macOS


Hakkında

Declutter 2.5, her Mac kullanıcısının karşılaştığı bir problemin çözümü - Desktop Clutter. Declutter, dosya adlarını ve uzantılarını temel alan kurallara sahip akıllı klasörler oluşturmanıza yardımcı olur, böylece dosyaları otomatik olarak masaüstündeki ilgili klasörlere taşıyabilir ve masaüstünü daima temiz tutabilir.

Özellikleri

• Güzel Masaüstü Yeni Mac'imizi alırken hepimiz seviyoruz. Cihazın yüzü. Declutter bu şekilde tutmanıza yardımcı olur ve hatta daha da güzelleştirir. • Akıllı Klasörler Declutters, masaüstünüzde güzel ve akıllı klasörler oluşturmanıza yardımcı olur. Her klasör kurallara göre yapılandırılmıştır, böylece masaüstü bunlara göre temizlenir. • Dosya Adı veya Uzantı Kuralları Masaüstündeki akıllı klasörler için kurallar, hem dosya adlarına hem de dosya uzantılarına göre oluşturulabilir, böylece temizleme kapsamlı ve aynı zamanda ayrıntılı olabilir. • Karmaşık Kurallar Kurallar , birden fazla dosya adı veya dosya uzantısı koşuluyla yapılandırılabilir. Bu, uygulamanın masaüstünü insan zekası gibi bir doğrulukla susturmasını sağlar. • Klasör Renkleri ve Simgeleri Declutter uygulaması, zaten temiz olan masaüstünü daha güzel hale getirmek için oluşturduğunuz akıllı klasörlere güzel renkler ve simgeler eklemenizi sağlar. • Otomatik Declutter Declutter uygulaması, masaüstünün her zaman temiz olmasını sağlamak için yapılandırılan zamanlama için otomatik temizlemeyi yapılandırmanızı sağlar. • Anında Erişim Deklanşörü uygulaması, başlangıçta başlatılmasını sağlarsanız ve tek bir tıklamayla veya yapılandırılmış bir kısayol tuşu ile etkinleştirilebiliyorsa, menubar'da her zaman kullanılabilir. • Başlatırken Başlatma Declutter uygulamasını başlangıçta başlatılacak şekilde yapılandırarak uygulamanın sessizce başlatılmasını ve masaüstünün otomatik olarak temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

100 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.