Anasayfa » Deep Sky Derelicts 1.5.3 MacOS
Strateji

Deep Sky Derelicts 1.5.3 MacOS


Hakkında

İnsanlığın galaksiye dağıldığı ve insan toplumunun iki farklı sınıfa ayrıldığı korkunç bir distopik gelecekte, sahipsiz yabancı istasyonlardan ve uzaydaki gemilerden gelen hurdaları yaşamak zorunda kalan kötü bir vatansız serseri, ama hayal ediyorsun ayrıcalıklı bir vatandaş olmak ve yaşanabilir bir gezegenin yüzeyinde yaşamak, sentetik olmayan hava, su ve yiyeceklerin tadını çıkarmak. Uzayın Derin Gökyüzü sektöründe bir yerdeki müthiş bir yabancı sahipsiz gemi, vatandaşlık ve misafirperver bir gezegende rahat bir yaşam vaadi için kuponunuzdur. Üç paralı askerden oluşan bir ekip oluşturup kontrol edin ve çöpçü üssünden ulaşılabilecek sahipsiz gemileri keşfetmeye başlayın. Sahipsizleri yağma ve ipuçlarını ararken, birçok dost sakin ve tüccarla karşılaşırsınız, ancak daha sık - çeşitli düşmanlar. Rastgele çizilmiş kartların değişen dövüş eylemleri cephaneliğini oluşturduğu, kendiniz ve ekibiniz için deneyim kazandığınız, ölü bedenleri yağmaladığınız, cesetlerinizi topladığınız ve üssünüze bir kez daha yükselttiğiniz taktik sıra tabanlı dövüşlerde onlara meydan okuyun ve onları yenin. Çöpçünün ev gemisi, paralı askerlerinizi iyileştirme ve seviyelendirme, yenilerini toplama, donatma, ekipmanlarını yükseltme veya görevler sırasında yaşam desteği için enerjiyi şarj etme fırsatı verir.
Özellikleri

Kartları ile sıra tabanlı dövüş üzerine -Taze almak -Refined bilimkurgu çizgi roman görünüm ve his karakterler için-Endless özelleştirme seçenekleri ve atma ekipleri içeriğinin prosedürel nesil -Yüksek tekrar değeri sayesinde bir distopya evrenin içinde bölünmüş insan toplumunun -Masal -İki oyun modu: hikaye ve arena
Sistem Gereksinimleri

10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.39 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.