Anasayfa » Desktop Stickers 2.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Desktop Stickers 2.0 Mac


Hakkında

Düşünceleriniz, duygularınızın ve ruh halinizin kaynağıdır. Kendinizle yaptığınız konuşmalar yıkıcı veya faydalı olabilir. Çoğu insan, olumlu düşünceleri nasıl geliştireceğini ve olumsuz olanları nasıl bertaraf edeceğini öğrenmelidir. Kendi kendine konuşma, performansınızı ve genel refahınızı artırabilir. Örneğin, araştırmalar kendi kendine konuşmanın sporculara performans konusunda yardımcı olabileceğini gösteriyor. Kendi kendine konuşma, benlik saygımızın büyük bir parçasıdır.
Özellikleri

Örnekler: 1- Olumsuz: Fazla kilom var. Olumlu: "Ben güçlüyüm, yetenekliyim Benim için fit olmak istiyorum." 2- Olumsuz: "Projeyi kaybettim. Olumlu: Hedefime ulaşabilirim adım adım." 3- Olumsuz: “Buralarda olup bitenlerden hoşlanmıyorum.” Olumlu: “Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul ediyorum, Yapabileceğim şeyleri değiştireceğim.” Masaüstü Çıkartmaları, her gün olumlu kendi kendine konuşmayı tekrarlamanıza yardımcı olur. Masaüstü Çıkartmaları nasıl çalışır?
  1. Bir çıkartma seçin
  2. Masaüstünüze eklemek için Bitti'ye tıklayın (Böylece günlük olarak inceleyebilirsiniz)
  3. Kelimeleri her gün yüksek sesle tekrarlayın.
  4. Ayrıca masaüstünde çıkartma olmak için özel fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Örnek: Sevdiğiniz mutlu ve güzel anlar.
Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

46 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.