Anasayfa » Disk Graph 2.1.12 macOS
Disk Araçları

Disk Graph 2.1.12 macOS


Hakkında

Disk Graph 2.1.12, diskinizi denetlemenizi ve disk alanınızın çoğunu alan dosyaları kolayca bulmanızı sağlayan bir araçtır. Güzel arayüzü ve pastaya benzeyen grafiğiyle büyük dosyaların yerini bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Özellikleri

● Finder'da (örneğin, yerel makinenizde, harici bir sürücüde veya hatta uzak bir sunucuda) ulaşılabilen herhangi bir dizin seçilebilir ve hemen analiz edilebilir ● analiz edilen bir klasör veya cihazın alt dizinlerinde serbestçe gezinebilirsiniz ● pürüzsüz animasyonlar seçilen dizinler arasındaki geçişleri yönetir ● adını ve boyutunu görmek için fareyi bir dosyanın üzerine getirin ● seçilen dosyaları çöpe atmak için bağlam menüsünü kullanın ● dosya adlarını hızlıca arayın ● favori konumlarınızı kaydedin ve ana pencereden tek bir tıklamayla erişin.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.7 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.