Anasayfa » Disk Xray 2.7.1.27120 Mac
Disk Araçları

Disk Xray 2.7.1.27120 Mac


Hakkında

Disk Xray 2.7.1, disk kullanım istatistiklerini görüntüleyen, yinelenen dosya ve klasör bulucu ve OS X için temizleme aracıdır. Üç temel işlevi yerine getirir ve bunları çok iyi bir şekilde yerine getirir. Ayrıca yanlışlıkla bir şeyleri çıkardıysanız, tüm dosyaları geri yükleyerek maksimum güvenlik sağlar. 1. Klasör tarayıcı, diskinizdeki büyük dosyaları ve klasörleri görmenize olanak tanıyan görsel bir disk / klasör analizörüdür - tümüyle sabit disk veya alt klasör olsun ve disk alanınızın kullanıldığı yerde düzenli bir döküm yapın. Bir bakışta, hangi klasörlerin alan domuzları olduğunu ve arka arkaya sondaj yaparak içlerinde ne olduğunu tanımlayabilirsiniz. 2. Yinelenen Dosya Dedektörü, yinelenen dosya ve klasörleri bulup silerek disk alanını boşaltır, böylece disk alanınızdaki gigabaytları kurtarma şansı verir. Bu tarama, aynı belgenin, fotoğrafın veya başka tür bir dosyayı kaç tane kopyaladığınızı, diskinize dağıldığını ortaya çıkarabilir. Tüm kopya dosyalar tam kopya olduklarını garanti etmek için byte byte tarafından kontrol edilir. 3. Disk Cleaner, bilgisayarınızı hızlandırır ve geçici dosyaları bulup kaldırarak bilgisayarınızı hızlandırır. Bu, Çöp ve İndirilenler klasörünün açık seçimlerinin yanı sıra, uygulama günlükleri, web tarayıcı önbellekleri ve çerezleri, uygulama önbellekleri ve gittikçe büyüyen bir e-posta listesi gibi nerede bulacağınızı bilmeyeceğiniz yerleri de içerir. ekler yerel olarak depolanır ancak asla temizlenmez. Diskinizdeki tüm büyük dosyaları bulmak için de ayarlanabilir. Kaldırmak istediğiniz dosyaların ne kadar eski olduğuna karar verin, bir haftadan bir aya veya bir yıl. Disk Cleaner ve Duplicates Finder, yanlışlıkla bir şeyi çıkarmanız durumunda tüm dosyaları geri yüklemenizi sağlar. Öğeleri, uygulamanın içinden Çöp Kutusuna taşıyabilir ve bir hata yaparsanız bu işlemi geri alma güvencesini veren bir menü seçeneği kullanabilirsiniz.
Özellikleri

• Hızlı ve verimli klasör tarayıcı rekabete göre daha hızlı kopyalar bulur • Tarama sonuçlarını temiz, zarif ve anlaşılması kolay bir şekilde görüntüler • Klasör kopyalarını bulur • Ana pencereden kolayca erişilebilen önemli arama seçenekleri • Sonuçları bölü dosya türü (müzik, film, resim vb.) • Disk sürücülerinizi korumak için ihtiyacınız olan her şey için üçü bir arada uygulama
    • Klasör Tarayıcı
    • Çift Dosya Bulucu
    • Disk temizleyici
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.