Anasayfa » DJMixerPro 3.6.10 MacOS
Ses Düzenleme

DJMixerPro 3.6.10 MacOS


Hakkında

DJMixerPro  , amatör, yatak odası ve profesyonel DJ'ler için güçlü, tam özellikli bir DJ karıştırma yazılımıdır. Bu gelişmiş DJ yazılımı, kullanımı kolay bir arayüz ve müzik ve videonuzu karıştırmanızı kolaylaştıran bir dizi gelişmiş DJ aracı sunar. 2 veya 4 desteğe, gelişmiş bir miksere ve çalma listelerine / veritabanına sahipsiniz. Komple otomatik veya manuel karıştırma, tek tıklamayla vuruş uyumu, kesintisiz canlı döngü, mükemmel senkronizasyonda parça karıştırma, gelişmiş BPM algılama, tuş kilidi, video karıştırma, HD zaman germe, görsel vuruş hizalaması, iTunes çalma listeleriyle uyumlu, çok etkileri ve diğer birçok özellik. DJMixerPro en popüler MIDI cihazlarının 90'ından fazlasını destekler; neredeyse tüm MIDI cihazları yerleşik ön ayarlar ve “MIDI Learn” özelliği ile desteklenir. DJMixerPro, kulüp DJ'leri, mobil DJ'ler, video DJ'leri ve şovmen için en iyi seçimdir. Ayrıca otomatik bir müzik / video sistemi olarak Diskolar, Publar, Gece Kulüpleri, Restoranlar ve hatta Perakende Mağazaları için harika.
Özellikleri

  • Yeni denetleyiciler eklendi (sıfırlı yapılandırma).
  • Windows 10'da video oynatırken sabit kilitlenme.
  • Şimdi tamamen macOS 10.14.4 Mojave ile uyumludur.
  • iTunes 12.9.4 tamamen uyumluluk.
  • küçük hata düzeltmeleri ve optimizasyonları.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7.5 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.