Anasayfa » DockView 1.2 MacOS
Araçlar- Çeşitli

DockView 1.2 MacOS


Hakkında

DockView, macOS Dock'ta seçilen uygulamanın pencerelerinin önizlemesini ekleyen bir yardımcı programdır. Sadece fareyi simgesine getirmeniz yeterlidir ve tüm pencerelerinin küçük resimleri görünecektir. İhtiyacınız olana tıklayarak hemen ona gideceksiniz. Pencere Küçük Resimleri aracılığıyla pencereleri hızlı bir şekilde kapatabilir, küçültebilir ve yönetebilirsiniz.
Özellikleri

• Seçilen uygulamanın pencereleri arasında hızlı geçiş • Pencere yönetimi (küçültme, küçültme, kapatma) • DockView, Dock'u veya herhangi bir sistem dosyasını değiştirmez. • Daha fazlası yakında… ActiveDock, uBar Uygulaması ve diğer benzer uygulamaların aksine DockView, macOS Dock'a bir alternatif değil, Apple Dock'a uygun bir eklentidir. Ancak DockView, macOS'u değiştirmez veya değiştirmez. Ancak: - Uygulama pencereleri arasında geçiş yapabilmek için DockView'a Erişilebilirlik Hizmetlerini kullanma yetkisi verilmesi gerekir. - DockView, Pencere Önizleme panelinde pencere başlıklarını alabilmek ve Pencere Önizlemeleri oluşturabilmek için Ekran Kaydı kullanmak üzere yetkilendirilmelidir. Neden? Yıllar önce, HyperDock adlı bir uygulama kullandım, ancak sonra sorunlar başladı, HyperDock güncellenmedi, geliştirici e-postaları yanıtlamadı (bu da bana genellikle müşterilerim tarafından yazılıyor ve forumlarda, genellikle "HypperDock değil çalışıyor ”)… Ayrıca, Apple'ın standart Dock'unun birkaç dezavantajı da var (bkz. ActiveDock)… Bu nedenle, Apple Dock'a ve kısmen de HypperDock'a bir alternatif yazmaya karar verdim. Şimdi, bu benim en popüler uygulamam. Ancak tam bir Apple Dock değişimine ihtiyaç duymayan müşterilerimden sık sık e-postalar alıyorum, ActiveDock yeteneklerini Apple Dock ile kullanmak istiyorlar ... Bunu yapabilirim…
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üzeri
İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.