Anasayfa » Donemax Data Recovery 1.0 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Donemax Data Recovery 1.0 MacOS


Hakkında

Donemax Data Recovery for Mac, Mac'teki verileri kurtarmanın kolay bir yolunu sunar. Arayüz kullanıcılar için oldukça basittir ve yazılımla sadece 3 adımda verileri kurtarabilirsiniz. Yazılım, OS X 10.9'dan macOS 11 Big Sur'a kadar Mac'te kayıp verileri hızlı ve etkili bir şekilde kurtarabilir. Mac kullanıcıları, dosyaları silme, Disk İzlencesi'nde sürücüyü biçimlendirme / silme, sabit sürücü erişilemez hale gelir, birim kaybolur, sistem çökmesi vb. Gibi farklı nedenlerle dosyalarımı kaybeder. Mac'te verileri nasıl kaybettiğiniz önemli değil, Mac için Donemax Veri Kurtarma ile verileri kurtarmayı deneyebilir ve kurtarabilirsiniz. Donemax Data Recovery for Mac, her tür kayıp veriyi kurtarabilir. Kayıp resimleri, videoları, belgeleri, ses dosyalarını ve diğerlerini kurtarmak için kullanabilirsiniz. Kayıp dosyaları Mac dahili sürücüsünden, harici HDD / SSD'den, hafıza kartından, atlama sürücüsünden, RAID'den, Mac sunucusundan vb. Kurtarabilir. Yazılım, bazı durumlarda kurtarmayı kolaylaştırmanız için başka 2 seçenek sunar. Resume Recovery, tarama oturumunu kaydetmenize ve daha sonra yeniden taramadan verileri kurtarmayı denemenize yardımcı olabilir. Disk görüntüsü oluşturma özelliği, verileri orijinal sürücü yerine disk görüntüsünden kurtarmanıza yardımcı olabilir. Veri kaybettiğiniz orijinal sürücüyü kullanmanız gerekiyorsa çok kullanışlıdır. Ayrıca, sürücü hasar veriyorsa, sürücüye daha fazla zarar gelmesini önlemek için kurtarma için disk görüntüsü oluşturabilirsiniz. Yazılımda bulunan başka bir kullanışlı özellik daha vardır. Mac'te yinelenen dosyaları bulmak ve kaldırmak için kullanabilirsiniz. Sürücünüzde ve bilgisayarınızda daha fazla alan boşaltmak için bazı dosyaların yinelenen kopyalarını kaldırmanıza yardımcı olabilir. Donemax Data Recovery for Mac, kayıp verileri etkili bir şekilde aramak için sürücünüzü doğrudan derinlemesine tarayacaktır. Sürücünüzdeki kurtarılabilir her dosyayı bulmanıza yardımcı olabilir. Basit ama çok profesyonel. Herhangi bir veri kaybı durumunda kaybolan verileri kurtarmak için onu indirebilir ve kullanabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.10 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.