Anasayfa » DRmare Audio Capture 1.2.0.6 macOS
Ses Düzenleme

DRmare Audio Capture 1.2.0.6 macOS


Hakkında

DRmare Audio Capture 1.2.0.6 Mac bilgisayarlarınızdaki herhangi bir akış uygulaması, oynatıcı, Chrome, Firefox'tan tüm şarkıları yakalayabilen ve sizin için farklı gereksinimleri karşılamak üzere düzenleyebilen en profesyonel ve çok yönlü ses kavrayıcı.
Hiç güzel şarkılarla karşılaştınız ama onları kurtarmak için hiçbir fikriniz yok mu? Artık Mac için bu güçlü müzik kaydedici DRmare Audio Capture ile kolayca çözebilirsiniz. İTunes, QuickTime, VLC, RealPlayer, KMPlayer ve Apple Media, Spotify, Pandora, YouTube, Hulu, NetFlix, Amazon Prime gibi herhangi bir oynatıcıyla Mac bilgisayarlarınızdan çevrimdışı müzik indirmeyi destekler. Web oynatıcılarda müzik dinlemeyi tercih ederseniz, Chrome veya Firefox ile İnternet'ten de ses kaydedebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.9 veya üstü, 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

29 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.