Anasayfa » EditReady 22.3.1
İnternet Araçları

EditReady 22.3.1


Hakkında

EditReady, video profesyonelleri için zorlu bir arabirim veya eski format seçenekleri olmadan kolay, hızlı ve güçlü kod dönüştürme sağlar. MOV, MP4 ve MXF ortamlarının tümü, ProRes veya DNxHD'de hazır quicktime filmlerini düzenlemek için hızla dönüştürülebilir.
Özellikleri

  • Kod dönüştürmeden daha fazlası  – ProRes, DNxHD ve H.264 gibi profesyonel formatlara kod dönüştürmeye ek olarak EditReady, çekimlerinizi görüntüleme ve düzenleme için hazırlamanızı kolaylaştırır. Belirli bir görünüm ayarlamak veya Günlük çekimlerinizi Doğrusal'a dönüştürmek için dönüştürme sırasında LUT'leri videonuza uygulayabilirsiniz. EditReady ayrıca 60p veya 120p çekimlerinizle bozulmamış ağır çekim için dönüştürülmüş dosyalarınızdaki kare hızını geçersiz kılmanıza da olanak tanır.
  • Akıllı Meta Veri Düzenleme  – EditReady, zengin bir meta veri görüntüleyici ve düzenleyici sağlar. Modern kameralar GPS verilerini, lens ayarlarını, tanı verilerini ve daha fazlasını depolar. Kameranız saklamadıysa konum verilerini manuel olarak ekleyin veya tüm dosyalarınız için bir makara adı belirleyin. Hatta kodu dönüştürülmüş dosyalarınız için dosya adları oluşturmak üzere meta verileri kullanabilirsiniz.
  • Modern, İnanılmaz Hızlı, Geleceğe Hazır  – EditReady, modern Mac'lerde bulunan tüm güçten yararlanmak için tasarlanmıştır. Donanım hızlandırmalı video kod çözme, OpenCL görüntü işleme ve sisteminizin ayırması gereken her CPU döngüsünden yararlanır. Ve EditReady gelecek düşünülerek tasarlanmıştır - yeni biçimleri ve iş akışlarını benimsemeye hazırdır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü (Apple Silicon uyumlu)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

156 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.