Grafik - 3D - Animasyon

Envato Elements – Animated Pencil Sketch FX Photoshop Mac


Hakkında

5 Efekt Varyasyonu + Animasyon!  Komut dosyası bittiğinde sağlanan Photoshop Eylemini kullanın ve resminizi doğrudan Adobe Photoshop’ta canlandırın!

Sadece varlıkları kurun (Fırçalar ve Desenler), bir Fotoğraf açın, alanı seçin ve bu kabataslak çizim efektini elde etmek için ActionScript’i çalıştırın: Bu, gerçekçi bir karakalem oluşturmak istediğinizde ancak alet veya deneyiminiz olmadığında çok kullanışlıdır. Bu komut dosyasıyla oluşturulan sanat eserleri Genişletilmiş Lisans ile kullanılabilir.

Adobe Photoshop CS6 ve CC + için ActionScripts Eklentisi Herhangi bir fotoğraf / resim üzerinde gerçekçi bir çizim efekti oluşturun! Herhangi bir İşletim Sisteminde herhangi bir Dilde Adobe Photoshop CS6 ve CC2014,15,16,17,18,19 ile çalışır.

Çok Dilli – Mac – Windows – Linux Bu ActionScripts test edilmiştir ve herhangi bir dilde Adobe Photoshop CS5,6 CC2014, CC2015, CC2017, CC2018, CC2019 ile çalışmaktadır. Görüntüde gölgeler ve kontrastlar olduğu sürece Metinler, Resimler, Çizimler ve Fotoğraflarla çalışırlar. Youtube

Clean, Smart Code’da
 Video Eğitimi Script  , herhangi bir çözünürlük ve derinlikte herhangi bir görüntüyle çalışmak üzere tasarlanmıştır. Nihai sonuç, başlangıç ​​formatına bakılmaksızın RGB Modunda 8-bit olacaktır: Actionscript bittikten sonra ayarlarınıza geri dönebileceğinizi unutmayın. Başlangıç ​​fotoğrafınızın 2500 pikselden daha düşük olması durumunda, Filtrelerin ve Desen Deko Komut Dosyalarının doğru çalışması ve her zaman size iyi bir sonuç vermesi için yeniden boyutlandırılacaktır.

Komut Dosyaları, başlangıç ​​alanınıza, fotoğrafınıza ve Belge oranınıza bağlı olarak farklı davranacaktır. Bu Komut Dosyası düz metinlerde veya gölgesi / kontrastı olmayan görüntülerde çalışmaz.

Kurulumu ve Kullanımı Çok Kolay

Adobe Photoshop için en gerçekçi Kalem Efekti  Natürmort resimlerinizden güçlü bir dizi farklı sanat eseri ortaya çıkarmak için sağlanan talimatları veya Video Demosunu izleyin. Animasyonu oluşturmak da aynı derecede basittir: “Pencil Sketch FX.jsx” i uyguladıktan sonra Akıllı Nesnelerden birini seçin, diğerlerini silin ve Animasyon Komut Dosyasını Çalıştırın. Daha fazla bilgi için Eğitim Videosu izleyin

Son .psd dosyasında varsayılan olarak gizli olan ayrıntılar ve Katmanlar vardır: Daha soyut bir görünüm veya daha tanımlı bir görünüm istiyorsak, katmanları kompozisyonumuza ve hedefimize bağlı olarak ayarlayabiliriz.

5 Fotogerçekçi Mock-up ve HD Dokusu  Dahildir Bu Kit, 5 Güzel Mock-up ve HD Dokusu setini içerir. Bitmiş resminizi, komut dosyası tamamlandıktan sonra kolayca yerleştirebilirsiniz, sadece görüntünüzü kopyalayın ve seçtiğiniz modeldeki Akıllı Nesnelerin içine yerleştirin. Daha fazla ayrıntı için Görüntüleri Önizleme’ye bakın.

Dahil edilen Mock-up’lardan bazıları Andrea Balzano tarafından tasarlandı, diğer modellerine göz atın!

Bazı Manuel Ayarlamalar her zaman gerekli olacaktır Bu Uzantının nasıl çalıştığını izlemek için gerçekten hızlı Video Eğitimine ve Video Demosuna bakın. Görüntünüze bağlı olarak ve gerçekten parlak ve profesyonel bir şey yaratmak için kendi renklerinizi ve ekstra ayrıntılarınızı ekleyin. Birkaç tıklamayla aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç sanat eserine sahip olacaksınız!

Envanterde Çok Güçlü Yeni Bir Araç! Şimdi bu Photoshop ActionScripts’i alın, günlük iş akışınızın bir parçası olacaklar! Photoshop ve fotoğraf işlemeyi seviyorsanız, bu sahip olmanız gereken bir Araçtır. Bu önceden yapılmış efektlerden başlayarak harika sanat eserleri yaratın ve dokunuşunuzu ekleyin!

Desteklenen Uygulamalar
Adobe Photoshop

İndirme Linkleri

Turbobit

282 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.