Araçlar- Çeşitli

EventScripts 1.20 MacOS


Hakkında

EventScripts 1.20, izlenen olaylar meydana geldiğinde komut dosyalarınızı tetikler. AppleScripts, Automator iş akışları, Perl betikleri, kabuk betikleri ve uygulamaları EventScripts tarafından yürütülebilir.

EventScripts ayrıca Apple Uzaktan kumandanızı kullanarak komut dosyalarını tetikleyerek Mac’inizi uzaktan kontrol edebilir.

İPhone, iPad veya iPod Touch’ınızdan komut dosyaları da eşlik eden EventScripts Mobile uygulamasını kullanarak çalıştırabilirsiniz.

EventScripts ayrıca, iOS cihazınıza Prowl ve Pushover bildirimleri göndermek için EventScripts’i kullanmanıza izin veren bir komut dosyasıdır.

EventScripts, çalıştırdığı tüm komut dosyalarına yürütmeyi tetikleyen olay hakkında ek bilgi sağlayan parametreler iletir.

Özellikleri

  • Bluetooth cihazı ve iBeacon yakınlığı; Apple Remote düğmesine basar; konum değişiklikleri; internet bağlantısı değişiklikleri; uygulama başlatılır ve kapanır; bilgisayar kapatma; dosya indirme; uyku ve uyanıklık olayları; ekran uykusu, uyanma ve kilitleme; ekran koruyucu başlatma ve durdurma; zaman makinesi yedeklemesinin tamamlanması; bluetooth kullanılabilirliği; wifi ağ adı değişiklikleri; iTunes track değişiklikleri; Airplay kullanılabilirliği; ekran görüntüsü oluşturma; hacimli montaj ve fırlatma ve daha fazlası…
  • Web sitemiz, Plex, Transmission ve diğer popüler uygulamaları kontrol etmek için birçok yararlı örnek komut dosyası ve kendi AppleScript komut dosyalarınızı yazmak için şablonlar içerir.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13.0 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.