Anasayfa » Filmlight Daylight 5.2.12313 MacOS
Video Düzenleme

Filmlight Daylight 5.2.12313 MacOS


Hakkında

Gün ışığı, günlük çekimleri ve yüksek performanslı kod dönüştürmeyi yönetmek için güçlü bir platformdur. DOPS ve yönetmenlerin sette ya da yerde neler çektiklerini ve görsel olarak izlemelerini görselleştirmelerine ve tek bir uygulamada sofistike ürünlerin tüm gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olacak kompakt ve güçlü bir sınıflandırma kararı olarak tasarlanmıştır. Tabii ki tam bir yaratıcılık , kaliteler CDL değerleri ile sınırlı olabilir veya standart çapraz platform için 3D LUT iş akışı olarak ihraç edilebilir, ancak en düşük ortak payda için gerekli değildir. Tüm satış noktaları, sofistike bir Baselight stiline sahip olabilir ve Avid, FCP ve NUKE için Baselight Editions kullanıcılarının tanıdığı aynı sınıflandırma kompakt arabirimini kullanarak geliştirme uygulaması yapabilir. Kolayca uygulayın Günışığı satın alınabilir veya üç ayda bir kiralanabilir ve ayrı bir lisans seçeneği, basit bir web kimlik doğrulama şeması kullanarak lisansın makineden makineye geçmesini sağlar. Yazılım, 10.9 veya daha yüksek olan herhangi bir Mac OS X sisteminde çalışacaktır. Baselight Editions ile aynı felsefeyi kullanan Daylight, CUDA ile uyumlu özel değişkenlere ihtiyaç duymadan takılan herhangi bir grafik kartını kullanır. Meta veri için kapsamlı destek Daylight, meta verilerin yönetimini sona erdirmek için eksiksiz bir son sağlar. Sistem tüm veri başlıklarını kamera ve ses dosyalarınızı okuyabilir ve Sequence Explorer ve Vista Shooting'de ilgili meta veri alanlarını gösterir ve ayrıca sahne küçük resimleri ve galerileri hakkında bilgi görüntülemeyi seçebilir. Özel raporlar Meta veri Daylight'ın kapsamlı bir şekilde manipüle edilmesi, doğrudan özel sütunlar, küçük resimler ve doğru kapak sayfaları içeren karmaşık bir rapor oluşturucuya yönlendirir. Bu, her iş günü raporunun sonunda tutarlı ve profesyonel bir üretim yapabileceğiniz anlamına gelir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

343 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.