Anasayfa » Flying Meat Acorn 7.3.1 Mac OS X
Fotoğraf Grafik - 3D - Animasyon

Flying Meat Acorn 7.3.1 Mac OS X


Hakkında

Acorn Acorn İngilizce anlamına gelse de, yazarlar onu insanlar için bir resim editörü olarak görüyor ve bu hoş aracın hem uzmanlar hem de yeni gelen kişiler tarafından dijital resim düzenleme dünyasına kullanılmasına izin veriyor. Acorn ile Görüntüleri Photoshop PSD formatı dahil standart formatlarda açabilir ve fotoğrafları düzenleyebilir veya iyi çizebilirsiniz. Acorn'da, zaten Acorn içeren yeni dokular ve formlar ekleyen ve fare veya sayısallaştırıcı tabletle her tür vuruş yapmanıza olanak tanıyan bir fırça düzenleyici var. Ve fotoğraf düzenleme için, Acorn tüm görüntüye veya belirli bir katmana uygulanacak filtreler sağlar.

Acorn, bir görüntü düzenleyicide ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Güçlü görüntü düzenleme Eğriler, seviyeler ve tahribatsız filtreler kullanın. GPU Metal'in gücü 2. Görüntülerinizi rötuşlamak veya tamamen yeni bir şey oluşturmak için katman maskeleri ve seçimler ekleyin. Fonları ortadan kaldırır, görüntüyü birleştirir, renk düzeltmeleri yapar, yeniden boyutlandırır, dönüştürür, kırpır ve daha fazlasını yapar. Yol üzerinde metin kaydırmak ve her yerde istediğiniz metni deforme böylece Acorn 6, yeni bir metin takım yolunu içerir. Sadece bir şekil veya yol oluşturun ve metninizi ekleyin! Acorn'un metni her zaman Unicode'un farkında olduğundan, Emoji'nin bir rotası bile olabilir. Tahribatsız filtreler Fikrinizi daha sonra her zaman değiştirebileceğinizi bilerek benzersiz efektlerin sonsuz kombinasyonlarını oluşturmak için filtreleri birleştirin. Kendi hazır ayarlarınızı özelleştirin ve filtrelerinizi tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yere yerleştirmek için tuval üzerindeki kontrolleri kullanın. Daire Metin Aracı Logoları ve diğer yararlı metin tasarımlarını oluşturmak için metninizi hızlı ve kolay bir daireye yerleştirin. Metninizi daire yarıçapı, döndürme ve yatırım için tuval üzerindeki kontrollerle değiştirin. Metninizi ayarlamak için kaydırıcı referansını ve karakter aralığını kullanın. fotografik efektler Eğim - kaydırma, skeç, gölge, degradeler, netlik, renk düzeltme, distorsiyonlar, bulanıklaştırmalar ve yüzden fazla şey. Acorn filtre panosu ile resimlerinize efektler eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Etkiler gerçek zamanlı olarak görülebilir, böylece doğru ayarları elde edebilirsiniz. Vektör araçları Yıldızlar, oklar, Bezier eğrileri, Boolean işlemleri ve dairesel metin yolu metni dahil metin araçları, sizi bekleyen vektör özelliklerinden sadece birkaçıdır. Palet denetçisinden hizalama çizgisini, bağlantı çizgisinin stilini ve şekillerin kombinasyonunu değiştirin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.