Anasayfa » FonePaw iOS Transfer 5.9.0 MacOS
Mobil Yönetimi

FonePaw iOS Transfer 5.9.0 MacOS


Hakkında

Seçkin ve yetkin yazılım, Müzik, Fotoğraflar, Videolar, Kişiler, SMS vb. öğeleri iOS aygıtınızdan bilgisayara veya iTunes’a kolayca aktarmanıza yardımcı olur. iTunes’u yüklemenize gerek yok.

FonePaw iOS Transfer yalnızca iTunes ile aynı işi yapmakla kalmaz, aynı zamanda seçici olarak hareket eden şarkılar, iOS cihazları ve PC/iTunes arasında çalma listeleri dahil olmak üzere müziğinizi kısıtlama olmaksızın kolayca yönetebilir. Sadece iDevice cihazınızı bilgisayara bağlayın ve videoları, filmleri, podcast’leri, sesli notları, fotoğrafları, kitapları, kişileri ve daha fazlasını iPhone, iPad ve iPod’dan PC/Mac/iTunes/iDevice’e veya geriye aktarmaya başlayın. Ayrıca, bir tıklamayla SMS’i doğrudan iPhone’dan bilgisayara taşıyabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü

İndirme Linkleri

Turbobit

52 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.