Anasayfa » Fort Triumph 1.3 37933 Mac
Strateji

Fort Triumph 1.3 37933 Mac


Hakkında

Fort Triumph, kalıcı ölümün her an mümkün olduğu zorlu bir fantezi sıra tabanlı taktik oyunudur. Baskı için bu nasıl? Esprili, parodi bir fantezi planıyla farklı beceri setlerine sahip bir grup kahramanı yönetin. Çeşitli hedeflere sahip görevler, ister hikaye modunda ister çarpışmada olsun, kendinizi büyük bir maceraya hazırlayan döşenmiş prosedürel haritalarda sizi bekliyor. Diller : İngilizce, Fransızca, Almanca, Lehçe, Çince, Rusça, Portekizce, İspanyolca, Japonca, İtalyanca
Özellikleri

  • Çevrenizi kullanın:  Her ağaç veya kaya, savaşta potansiyel bir silahtır.
  • Strateji : Dört grup ile dört sınıf arasında seçim yapın. Üssünüzü oluşturun, kaynakları toplayın ve karakterlerinize yeni beceriler öğretin!
  • Kahramanlarınızı büyütün : Her oynadığınızda kahramanlarınızı benzersiz kılmak için özellikler ve sınıflar arası beceriler kazanın!
  • Prosedürle oluşturulan haritaları keşfedin : Fort Triumph, değişken konumlara ve etkinliklere sahip esnek dünya haritalarına sahiptir. Her savaş yeni bir plan gerektirir.
  • Sesi açın : Ödüllü bir besteci olan Marco Valerio Antonini, orijinal oyun içi müziği yarattı.
Sistem Gereksinimleri

MacOS 10.12 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.21 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.