Anasayfa » G-dis 6.8.10 Mac
İnternet Araçları

G-dis 6.8.10 Mac


Hakkında

En yüksek kararlılıkla saf hızlı dil tarafından geliştirilen Redis İstemci Aracı. Özel Özellik: tarama ile yüksek hızda sınırlı sonuçlar döndürülür. Redis'teki en popüler veri türlerini destekleyin: String, Set, List, Hash, SortedSet. Base64 ile kodlanmış ikili anahtarı ve Base64 ile kodlanmış ikili değeri destekler. Bağlantı için çoklu dil karakter kümelerini destekleyin. Redis sunucusundan döndürülen sonuç verileri için çoklu dil karakter seti anahtarını destekleyin. Sunucu-ucu Redis Verilerini okuma ve yazma desteği. Tuş düzeniyle arama yaparken yüksek hızda döndürülen sınırlı sonuçları desteklemek için tarama işlemini kullanma. Her db'nin anahtar sayısını şu komutla alın: info. Talimatlar: 1. Bir Bağlantı eklemek için 'Yeni' düğmesine tıklayın; 2. 'Favorilerim'de bir bağlantı seçin ve Bağlantı ayarlarını düzenlemek için 'Düzenle' düğmesine tıklayın; 3. 'Favorilerim'de en az bir bağlantı seçin ve 'Favorilerim'de seçtiğiniz sunucuları bağlamak için 'Bağlan' düğmesini tıklayın; 4. 'Favorilerim'de en az bir bağlantı seçin ve 'Favorilerim'de seçtiğiniz bağlantıyı kapatmak için 'Kapat' düğmesini tıklayın; 5. 'Favorilerim'de en az bir bağlantı seçin ve 'Favorilerim'de seçtiğiniz bağlantı ayar(lar)ını kaldırmak için 'Rem' düğmesine tıklayın; 6. Bir Redis Sunucusuna bağlandıktan sonra, sağ ana işlem sekmesinde Redis sunucunuzun verilerini çalıştırabilirsiniz. 7. 'Yeni' düğmesi tıklanarak bir anahtar/değer çiftini Yenileyebilir, 'Kaydet' düğmesi tıklanarak bir anahtar/değer çiftini kaydedebilir, 'Sil' düğmesi tıklanarak bir anahtar/değer çiftini silebilir ve 'Kaydet ile bir anahtar/değer çiftini yeniden adlandırabilirsiniz. ' düğmesi, anahtarı değiştirdikten sonra tıklandı. 8. Seçilen karakter dizisine kodu çözülemeyen tüm Veriler, Base64 Dizeleri olarak görüntülenecektir. 9. İkili anahtarları aramak için arama anahtarı alanına 'B' ile başlayan Base64 Dizesini girebilirsiniz. 10.Arama anahtarı sonuç listesindeki başlık araç ipuçları, listede gösterilen mevcut sonuç sayısı için 'Gösterilen Sayı:${count}' gösterecektir. 11. Base64 kodlu bir ikili anahtarı kaydetmek için '' Kodunu Çöz seçeneğini işaretlerken Anahtar alanına 'B' ile başlayan Base64 Anahtarını girebilirsiniz. 12. Bir anahtarın değerini almak istiyorsanız, Anahtarınızı 'Yeniden Yükle' Düğmesinin üzerindeki Anahtar Alanına Yapıştırabilir ve anahtarınızın değerini yüklemek için 'Yeniden Yükle'yi tıklayabilirsiniz. 13. Cli Komut Penceresinde komut girmek için imleci pencerenin son satırına getirmelisiniz. 14.Dikkat: Redis Cluster'ınızın herhangi bir ana düğümüne bağlanarak verileri çalıştırmak için G-dis'i kullanabilirsiniz, ancak verileri Redis Cluster'da çalıştırmak için sadece db0'ı seçebilirsiniz. 15. Dikkat: Docker'daki Redis Cluster Node, docker'da IP kullandığından, bu yazılım docker'daki IP'ye bağlanamaz, bu nedenle Docker'da Redis Cluster'ın çalışmasını Desteklemez.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.