Bakım - Temizlik

Hazel 5.0.6 MacOS


Hakkında

Hazel, tanımladığınız kurallara göre klasörleri düzenleyen ve temizleyen kişisel hizmetçinizdir. Hazel ayrıca çöp kutunuzu yönetebilir ve uygulamalarınızı kaldırabilir.

Dosyalarınızı tanıdık bir kural arayüzü kullanarak düzenleyin. Dosyanın adı, türü, tarihi, geldiği site veya e-posta adresi ve daha fazlasını filtreleyin. Ve dosyalamaktan daha fazlasını yapın. Renk etiketleri, Spotlight anahtar sözcükleri ve yorumları ve hatta arşiv dosyalarını ayarlayabilirsiniz. Hazel ayrıca eksik ve yinelenen indirmeleri temizlemek için spor seçeneklerini temizler. Tüm bunlar arka planda otomatik olarak yapılır ve gerçek işinize odaklanmanıza olanak tanır.
Ek olarak, Hazel Çöp Kutunuzu sizin için yönetebilir ve sizi boşaltmak zorunda kalmaz.

Otomatik Olarak Organize
Et Hazel, istediğiniz klasörleri izler ve dosyalarınızı oluşturduğunuz kurallara göre otomatik olarak düzenler. Hazel’ın dosyaları ada, tarihe, türe, geldiği siteye ve çok daha fazlasına göre hareket ettirmesini sağlayın. Filmlerinizi otomatik olarak sıralayın veya faturalarınızı dosyalayın. Dosyalarınızı masaüstünden uzak tutun ve ait oldukları yere koyun.

Dosyalamadan Daha Fazlası
Hazel açabilir, arşivleyebilir, etiketleyebilir ve hatta yükleyebilir. Hazel’ın dosyalarınızı yeniden adlandırmasını veya ada, tarihe veya seçtiğiniz özellik kombinasyonuna göre alt klasörlere ayırmasını sağlayabilirsiniz. Hazel’ın güçlü desen eşleştirmesiyle birleştiğinde, dosyalarınızı kendi yönteminizle işlemek için iş akışları oluşturabilirsiniz.

Çöp Kutusunu
Çıkarma Hazel’ın çöplerinizi kontrol altında tutmasını sağlayın, çok eski dosyaları silin veya çöp çok büyüdüğünde eşyaları temizleyin. Ayrıca, uygulamaları sildiğinizde, asla temizlenmeyen destek dosyalarını geride bırakabilirler. Hazel’s App Sweep ile, Hazel bir uygulamayı attığınızda bunu algılar, destek dosyalarını arar ve bunları da atmayı teklif eder.

Toplam Destek
Spotlight entegrasyonu. Fotoğraflar, Müzik ve TV içe aktarma. Bildirimler. Etiketler. AppleScript ve Automator. Hazel, sisteminizin sunduğu her şeyden yararlanarak macOS teknolojileri için derinlemesine destek sağlar.

Hazel 5’teki Yenilikler

Yeni Arayüz
Hazel artık bağımsız bir uygulama. Yeni pencere, klasörleri, kural kümesini ve kuralları bir arada birleştirerek hızlı gezinme ve düzenlemeye olanak tanır. Klasörler de gruplanabilir.

Listeler ve Tablolar
Listeler ve tablolar, Hazel’ın eşleştirme yeteneklerine daha da fazla güç sağlar. Bir öğe listesi veya bir tabloyla eşleştirin. Örneğin, bir tablodaki bir sütunla eşleşebilir ve diğerinin değerleriyle yeniden adlandırabilirsiniz. Listeler ve tablolar Hazel’da oluşturulabilir veya harici bir dosyadan yüklenebilir.

Ayrılabilir Düzenleyiciler
Kural düzenleyicileri, kuralları yan yana karşılaştırmanıza olanak tanıyan ana pencereden ayrılabilir.

… Ve daha fazlası

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

35 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.