Anasayfa » Hides 5.4.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

Hides 5.4.1 Mac


Hakkında

Hides ile üretkenliğinizi artırın! Hassas bilgileri hızla gizlemek için masaüstünüzü tek bir hızlı tuş vuruşuyla zahmetsizce temizleyin. Eldeki göreve odaklanmak için Odak Modunu etkinleştirin. Odak Modu nedir?
Odak Modu, şu anda çalışmakta olduğunuz uygulama dışındaki tüm açık uygulamaları otomatik olarak gizleyecektir! Ertelemek için hiçbir bahaneniz yok. Odak Modu etkinleştirildikten sonra şu şekilde çalışır: Bir uygulamanın dock simgesine (veya penceresine) her tıkladığınızda, diğer tüm uygulamalar anında görünümden gizlenir. Bu, dikkat dağıtıcı olmayan ve sonuçta daha üretken bir çalışma alanıdır. Gizler ayrıca TÜM açık Uygulamaları hızla gizleyerek size yeni ve temiz bir çalışma alanı sağlar. Genel Kısayol Tuşları ile Gizleri kolayca yapılandırabilir, masaüstünüzü şu anda çalışan tüm uygulamalarınızdan tek bir hızlı tuş vuruşuyla zahmetsizce temizlemenize veya dikkatinizi dağıtmayan bir çalışma ortamı için Odak Modunu hızlıca etkinleştirmenize olanak tanır.
Özellikleri

• Odak Modu (aynı anda ekranda yalnızca bir uygulama etkindir) • Tüm açık Uygulamaları gizle • her iki seçenek de menü çubuğundan veya kullanıcı tanımlı bir tuş kombinasyonundan etkinleştirilebilir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.