Grafik - 3D - Animasyon

IconJar 2.11.1 MacOS


Hakkında

Iconjar, klasörlerinizin varlık tasarımını araştırmanıza izin verir ve simgelerinize zahmetsizce erişmenizi sağlar. Organizatör simgeleri her zaman bir tık. Herhangi bir uygulamayı sürükleyip bırakabileceğiniz SVG yazı tipleri ve simgeler için inanılmaz destek sunar. Bu roket bilimi değil, söz veriyoruz.

Özellikleri

Mükemmel verimlilikle göz atın ve önizleme
Finding Iconjar hızlı ve verimli bir şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Boşluk çubuğuna basın ve simgeyi istediğiniz boyutta, özel fonksiyonumuz Quicklook ile önizleyin.
Mac’inizdeki herhangi bir uygulamayı sürükleyip bırakın,
SVG’yi * desteklemeyen uygulamalarla birlikte çalışır. Amacımız, fark etmeden iş akışınızın bir kısmını IconJar yapmaktır.
Kolayca ve isteğe bağlı olarak
dışa aktarma simgelerini kullanma gömülü ön ayarları tasarım dağıtımı , dışa aktarma işlevimizin yardımı ile süper kolaylaşır. İstediğiniz simgeleri seçin, tercih ettiğiniz boyutları seçin, Dışa Aktar’ı tıklayın ve gerisini halledin.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.