Anasayfa » Illustrate dBpoweramp Asset UPnP Premium R7.3
Araçlar- Çeşitli

Illustrate dBpoweramp Asset UPnP Premium R7.3


Hakkında

Asset, kaliteye ve gelişmiş tarama yeteneklerine vurgu yapan, yalnızca ses sunucusu olarak tasarlanmış bir UPnP (DLNA uyumlu) ses sunucusudur. UPnP, ses dosyalarının bir bilgisayarda, sunucuda veya NAS'ta depolandığı, ev ağı etrafındaki birden fazla ses cihazının UPnP sunucusundan (Linn DS, Naim NDX, XBox 360 gibi cihazlar) ses çalabildiği cihazlar arasında medya içeriğini paylaşma yöntemidir. , PS3 vb.)
Özellikleri

Sıfırdan yalnızca sesli bir UPnP sunucusu olarak tasarlanmıştır, İnternet Radyosu: dünyanın her yerinden popüler istasyonlara göz atın, Dinamik çalma listeleri: en yeni, en az veya en çok çalınan parçaları ve albümleri bulun. Jukebox (rastgele) seçimi, Dinamik Tarama, Türleri dahil et / Hariç Tut veya Yılları kolaylıkla. Belirli ses türlerini çalamayan, DSD ve DFF uyumluluğu, kod çözme, el değmeden gönderemeyen cihazlar için gelişmiş arama özelliklerine sahip özelleştirilebilir tarama ağacı (Yayın, Tarz, Besteci, İletken…), Yapılandırılabilir Dalga, LPCM veya mp3 kod çözme (kalite kaybı yok) veya DSD DoP gömülü PC ses çıkışını yakalayın ve bir UPnP oynatıcıya aktarın (Windows Vista veya daha yenisi), ReplayGain, Wave, LPCM ve mp3 akışına uygulanabilir, desteği olmayan cihazlar için parçalar arasında ses eşleştirmesi, Yeni ve değiştirilmiş parçaları algılayarak arka planda verimli bir şekilde çalışır, Varlık Koleksiyonları: her biri farklı ses kitaplıklarına sahip ek varlık örnekleri oluşturun Diğer UPnP sunucularıyla karşılaştırıldığında, büyük bir albümle aynı adı taşıyan albümleri harmanlamak gibi basit şeylerin yanlış olması şaşırtıcıdır, sonuçta 10 Greatest Hits albümünüz olabilir. Premium Özellikler: – UPnP Sunucusu – İnternet Radyosu – Dinamik Çalma Listeleri – Jukebox Rastgele Seçimi – Dosya ve Klasöre Göre Gözat – PC Ses Kartı Akışı (Yalnızca Windows) – Dinamik Tarama – DSD Desteği
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X (Yosemite veya daha yenisi)
İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.