Anasayfa » Infographics Lab – Templates for Keynote 3.4.6
Araçlar- Çeşitli

Infographics Lab – Templates for Keynote 3.4.6


Hakkında

Keynote için Infographics Lab, Apple Keynote sunumlarını göstermek ve geliştirmek için binlerce veri görselleştirme aracı içeren geniş bir koleksiyona sahiptir! Her bir eleman, görsel olarak büyüleyici ve kolayca kişiselleştirilebilecek şekilde mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Keynote için Infographics Lab, grafikler ve çizelgelerden şehirlerin, eyaletlerin, ülkelerin ve bölgelerin düzenlenebilir haritalarına, geniş bayrak seçenekleri ve ulusal semboller eşliğinde, her zaman için unsurlara sahiptir; iş sonuçlarını, karmaşıklıkları açıklamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Endüstri veya herhangi bir ülkenin ulusal özelliklerine odaklanın! İşleri daha da kolaylaştırmak için, işinizi geliştirmek üzere profesyonel olarak tasarlanmış bir dizi sunum sunum şablonu ekledik. Tüm resimler, onları renkli arka planlara ve / veya basılı olarak yerleştirmeyi sağlayan şeffaf arka planlar içerir. Pek çok öğe yollarla tasarlanmıştır, böylece gereksinimlerinize göre kolayca özelleştirebilirsiniz. Keynote için Infographics Lab, Apple Keynote ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır, ancak görüntüleri Apple Pages, Numbers, iBooks Author ve diğer uygulamalara da uyarlayabilir.
Özellikleri

yeni gelenler

• Aramayı daha hızlı ve verimli hale getirmek için iyileştirmeler.  • Yeni içerik indirmeyi hızlandırmak için geliştirilmiş içerik yönetimi;  • Güzel yeni grafikler eklendi.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

76 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.