Anasayfa » Invisor 3.13
Araçlar- Çeşitli

Invisor 3.13


Hakkında

Invisor 3.13, video, ses ve fotoğraf dosyalarınız hakkında toplanan verileri karşılaştırabilen teknik bilgileri görüntüler. MPEG-1/2/4, Matroska, WMV, XVID, AVI, MXF, MOV, MJPEG, MP3, AAC, Vorbis, AC-3, DTS, WMA, ALAC, FLAC, PCM dahil olmak üzere video ve ses dosyası formatlarının çoğunu destekler ve diğerleri. Dosyanın kapsayıcısı ve altyazılar ve bölümler dahil medya akışları hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler. MPEG-1/2/4, Matroska, WMV, XVID, AVI, MXF, MOV, MJPEG, MP3, AAC, Vorbis, AC-3, DTS, WMA, ALAC, FLAC, PCM dahil olmak üzere video ve ses dosyası formatlarının çoğunu destekler ve diğerleri. Dosyanın kapsayıcısı ve altyazılar ve bölümler dahil medya akışları hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler. Desteklenen fotoğraf dosyalarının listesi, JPEG, TIFF, PNG ve kameralar tarafından üretilen ham biçimlerin çoğunu içerir. EXIF, IPTC, GPS, XMP ve MakerNote etiketlerini görüntüler. Dışa aktarma özelliği, toplanan bilgileri farklı formatlarda kaydetmenizi sağlar: Metin, HTML, XML, JSON ve CSV. Karşılaştırma tablosu CSV veya HTML belgesine aktarılabilir. Ayrıca, medya dosyalarını paylaşırken gizliliğinizi korumak için fotoğraflardan ve MPEG-4 (QuickTime) filmlerden coğrafi konum meta verilerini kaldırma komutu vardır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.7.3 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.