İnternet Araçları

Jaksta Music Recorder Mac 3.0.2.310


Hakkında

Mac için Gelişmiş Müzik İndirici! Müziği İndirin ve Şarkıları Tanımlayın ve Etiketleyin – Otomatik Olarak.

Jaksta Music Recorder, bir müzik indirme aracı olmanın ötesinde, şarkının sanatçısını, albümünü ve başlığını tanımlayan ve indirilen dosyayla birlikte kaydeden şarkı parmak izi teknolojisini de içerir. Tek kelimeyle harika!

Özellikleri

Bu özelliklere sahip akışlı müzik sitelerinden indirin

  • Youtube, Pandora ve daha fazlası..
  • Şarkıları Otomatik Olarak Etiketle
  • MP3 veya diğer ses formatlarına kaydedin
  • iTunes dostu
  • Hızlı – oynatmadan 10 kata kadar daha hızlı
  • Kolay – Dinlerken yakalar
  • 10 Bedava Şarkı Kaydet

EN İYİ YOUTUBE MÜZİK
İNDİRİCİ Jaksta Music Recorder, YouTube müzik videolarını MP3 dosyalarına indirebilir. Mac için en iyi YouTube müzik videosu indiricisi olduğu için YouTube müzik videosu indirmeleriniz için Jaksta Music Recorder’ı kullanın.

EN İYİ PANDORA MÜZİK
İNDİRİCİ Jaksta Music Recorder, Pandora müziğini MP3 dosyalarına indirebilir. Mac için en iyi Pandora müzik indiricisi olduğundan, Pandora müzik indirmeleriniz için Jaksta Müzik Kaydediciyi kullanın.

YÜKSEK HIZLI, YÜKSEK KALİTELİ KAYIT
Jaksta Music Recorder, duyduğunuz şarkıların mükemmel dijital kopyalarını oynatma hızının 10 katına kadar indirir. Videolar bile mümkün olan en yüksek kalitede otomatik olarak MP3’lere dönüştürülür.

3.000.000+ ŞARKI TANIMLAR
Jaksta Music Recorder, sürekli büyüyen bir veritabanı ve gelişmiş şarkı parmak izi teknolojisini kullanarak üç milyondan fazla şarkıyı tanır. Yani hangi şarkıyı indirirseniz indirin, şarkının sanatçısını, adını, albümünü ve türünü bileceksiniz. Artık “gizemli” indirmeler yok

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

45 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.