Anasayfa » Jenny Leclue – Detectivu 2.1.1 (42664) MacOS
Aksiyon - Macera

Jenny Leclue – Detectivu 2.1.1 (42664) MacOS


Hakkında

Jenny LeClue, heyecan verici bir gizem, macera ve büyümenin hikayesidir. Uykulu Arthurton kasabasında geçen oyun unutulmaz, karmaşık karakterlerle dolu ve benzersiz bir estetikle işleniyor.   Seçiciliği kucaklayın ve üst anlatıyı şekillendirin. Jenny'nin kaderini şekillendiren tek rehber el siz değilsiniz, ancak seçimleriniz onun karmaşık gizemi çözmesine ve olmak için doğduğu dedektif olmasına yardımcı olacak. Jenny, annesi cinayetle suçlandığında, pazarlık ettiğinden fazlasını alır ve gerçeği bulmak için beklenmedik bir yolculuğa çıkar. Kısa süre sonra, pastoral Arthurton kasabasının göründüğü gibi olmadığını keşfeder ve görünmeyen güçler Jenny'yi gerçeklerden uzak tutmak için hiçbir şeyden vazgeçmez. Gerçek katili bulmak ve annesinin adını temize çıkarmak için tüm çıkarım becerilerine ihtiyacı olacak.
Özellikleri

  • Büyük bir adalet arayışında cep boyutunda  bir kadın kahraman: Jenny, zeki, genç bir dedektif, keskin gözlü, sezgisel ve acımasız bir gerçeğin takipçisi. Diyalog sahneleri sırasında etrafına bakabilir, aksi takdirde fark edilmeyecek suçluluklarını veya masumiyetlerini ortaya çıkarabilecek görünür ipuçları için konuyu gözlemleyebilir.
  • Sırlarla dolu güzel bir el yapımı dünya:  Her köşeye sıkıştırılmış 20. yüzyıl ortası estetiği ve gizemi ile şık, muhteşem elle çizilmiş bir dünya. Etkileşime girecek çok şey var ve her son şeyi dürten ve dürten oyuncular içgörü, sırlar ve mizahla ödüllendiriliyor.
  • Seçiciliğinizin önemli olduğu bir hikaye içinde bir hikaye:  Jenny LeClue, aile, kayıp ve kimlik temalarını araştıran zengin bir hikaye etrafında zengin bir üst anlatı örüyor. Jenny'nin maceralarının "yazarı" Arthur K Finklestein, anlatıcı ve rehber olarak hareket ediyor, ancak varlığı, Jenny'nin öyküsünün yazılma şeklini değiştiren seçimler yapmanıza da izin veriyor. Bu seçimler Finklestein'in kendi hikayesini bile etkileyebilir.
  • Çeşitli Karakterler ve Konumlar : Terk edilmiş madenler, unutulmuş mezarlık, Noware Gölü ve Gumboldt Kütüphanesi dahil olmak üzere Arthurton'un geniş dünyasını keşfedin. Jenny, gerçeği arayışında ona yardım edebilecek veya engelleyebilecek bir dizi ilgi çekici ve şüpheli karakterle tanışacak.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+ İşlemci türleri ve hızı: i5 Dört Çekirdekli RAM minimum: 2 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

911 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.