Fotoğraf

JixiPix Artista Impresso Pro 1.8.7 Mac OS

Hakkında

Göze çarpan çarpıcı derin vuruşlar elde etmek için stilleri boyamak ve eşleştirmek için katmanları kullanın…

Empresyonizm vuruşlarının iç ve dışını boyamak için çeşitli boya ve fırça stillerini karıştırmak için katmanlara verdiğimiz yaratıcı kontrolün tadını çıkaran profesyoneller için. Ayrıca boyayı, tam olarak göze çarpan, fırça darbeleriyle veya renk lekeleriyle boyamak için ultra-empresyonizm “Tache” adı verilen bir efekt de ekledik, tümüyle boyayın veya tüm resmi kapladık, seçim sizin.

Elinde fırça, 19. yüzyıl izlenimci sanatçılar çiçekler ve bahçeler hakkında deli ve iyiydi. Akan fırça darbeleri ve kalın dokusuyla, Van Gogh, ölümsüz harmonik hareketini Ayçiçekleri renk, kontrast ve şekil ile yaptı. Monet, Su Lilly Pond’unu bir ünlüye dönüştürdü. Dehası ve duyularının aceleyle dolaştığı bir ömür boyu pratik yaptı, ancak bu sıradışı sanatçılar gördüklerini ve yaprakları ve yaprakları üzerinde hissettiklerini alıp, güzel, mizah ve anlam dolu tuval üzerine izlenimlerini taşıdılar.

Impresso, fotoğraflarınızı empresyonist başyapıtlara, çok dokulu katı çizgiye dönüştürerek, detay, ışık, renk ve dokuya aynı sürekli dikkati verir. Gözler, Impresso’nun parçanın dengesini nasıl koruduğuna bayılacak! Sonuçlar tutku, hayat ve güzellik dolu büyüleyici resimleri.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

114 MB .zip

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.