Anasayfa » JixiPix Artista Impresso Pro 1.8.16 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

JixiPix Artista Impresso Pro 1.8.16 Mac


Hakkında

JixiPix Artista Impresso Pro 1.8.16 Yaratıcı kontrolü seven profesyoneller için, onlara izlenimcilik vuruşlarını boyamak ve çıkarmak için birden fazla boya stilini ve fırçaları karıştırmak için Katmanlar veriyoruz. Ayrıca, resmi tam anlamıyla göze çarpan, seyrek uygulayan veya tüm resmi kaplayan kırık fırça darbeleri veya renk dabs ile örtmek için 'Tache' adlı ultra-izlenimcilik efekti de ekledik, seçim sizin. 19. yüzyıl fırça kullanan İzlenimci sanatçılar çiçekler ve bahçeler için çıldırdılar ve iyiydi. Akan fırça darbeleri ve kalın boyalı dokusu ile Van Gogh, Ayçiçeklerini renk, kontrast ve formun uyumlu hareketiyle ölümsüz hale getirdi. Monet, Water Lilly Pond'u ünlü yaptı. Dâhilerini ve duyularının isyanını yönlendiren bir ömür boyu süren bir uygulama aldı, ancak bu olağanüstü sanatçılar yaprakları ve yapraklarında gördüklerini ve hissettiklerini aldı ve izlenimlerini güzellik, ruh hali ve anlam dolu kanala aktardı. Şanslı, görkemli ve güzellik severlerden oluşan 21. yüzyıl yazılımı Impresso, fotoğraflarınızı çok dokulu, kontur dolu Empresyonist başyapıtlara dönüştürerek size detaylara, ışığa, renge ve dokuya aynı kalıcı dikkati veriyor. Keskin gözler, Impresso'nun parçanızın dengesini nasıl koruduğunu sevecek! Sonuçlar tutku, hayat ve güzellikle dolu büyüleyici resimlerdir.
Özellikleri

Profesyonel bir iş akışı katman başına izlenimcilik stilleri ekler. Katmanlar ile kullanıcılar resimdeki alanları boyamak veya boyamak için fırçaları kullanarak stilleri karıştırabilirler! Ayrıca, yüzlere, çiçeklere ince boyalı detaylar eklemek veya manzaralarda odak noktaları oluşturmak için güçlü Elips Ayrıntı aracı dahildir. Tamamlandığında, yeniden boyutlandırın ve Elips içinde küçük fırça darbeleri oluşturmak için 'Uygula' düğmesine basın. Katmanlarla fotoğrafçılar ve sanatçılar artık etkileyici sonuçlar için çoklu izlenimcilik stillerini birleştirme gücüne sahipler. İMPRESYON STİLLERİ
  • Alla Prima ('ıslak-ıslak' veya 'bir kerede') - portreler için harika! Bu güzel boya stili, resmi bol miktarda fırça darbesi ile doldurmakla başlar. Sanatsal yüzeyler kütüphanesi, güç üzerinde kontrollerle ışık, renk ve hareket ekleyerek bu stili tamamlar.
  • En Plein Air (açık havada) manzaralar için mükemmeldir. Bu vuruş dolu efekt, ünlü izlenimcilerin yarattığı sekiz sanatçının paletinden oluşur. Bunları oldukları gibi kullanın veya kendi paletinizi yapmak için boya renklerini düzenleyin. Ön Ayarı Kaydet özelliği, paleti ve tüm katmanları gelecekteki projeler için sağlam tutar.
  • Tache ('nokta' veya 'leke') görüntü boyunca kırık fırça darbeleri uygular. Kalın lekeler, benekler ve renk lekeleri serme tekniği, boyayı yüzeyden sıyrılmış gibi göstermek için mükemmeldir. Hafif bir vuruş spackling uygulayın veya resmi renk dabs ile doldurun - seçim size kalmış!
  • Oluşturulan her resme tuval katmanı eklenir. Bir tuval katmanı oluşturarak, önceki katmanlarda oluşturulan konturları görüntülemek için artık açılabilir veya kapatılabilir. Geleneksel yöntemlerde olduğu gibi, tuval de resmin ayrılmaz bir parçasıdır, bu nedenle yanlışlıkla silinmesini önlemek için katmanı kilitledik.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.6.6 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

113 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.