Anasayfa » JixiPix PhotoArtista – Sketch 2.0.4 Mac
Fotoğraf

JixiPix PhotoArtista – Sketch 2.0.4 Mac


Hakkında

JixiPix PhotoArtista - Sketch 2.0.4, hafif çizili bir işlenmiş çizim elde etmek için fotoğrafınızı incecik çizgiler ve hassas gölgeleme ile bir taslağa dönüştürür. Çoğu dijital sanat medyasının aksine, Artista Sketch, daha önce sadece insan sanatçıların yarattığı eskizlerde görülen elle çizilmiş resimlere çok yakın geliyor.
PENCIL STYLE Çizim - iki kontur stili arasında geçiş yapar: 1'in daha doğru kalem detayı vardır ve 2'nin daha gölgeli alanlara sahip daha gevşek hatları vardır.
Özellikleri

İşlemin tüm yönleri üzerinde tamamen ayarlanabilir kontrol: Kalem Anahatları, Anahat Doğruluğu, Anahat Gücü, Gölge Değişimi, Gölge Gücü, Kontur Dokusu ve Kalem Rengi Sanatsal Kenarlar ve Çeşitli Makaleler DAHİLDİR EVRENSEL ÖZELLİKLER Tüm JixiPix Uygulamaları aşağıdakilerle birlikte gelir: Üstün Müşteri Hizmeti, Yüksek Çözünürlüklü Görüntü ve Çıktı Desteği, Geri Al / Yinele, Rastgele Düğme, Hızlı Ön Ayarlar, Özel Ön Ayarlar oluşturma ve Hızlı Önizleme. Mobil sürümümüz doğrudan Facebook, Instagram, Twitter ve Tumblr'a e-posta gönderebilir, yazdırabilir ve yayınlayabilir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

50 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.