Anasayfa » JMG Sound Hyperspace v1.4 Mac
Ses Düzenleme

JMG Sound Hyperspace v1.4 Mac


Hakkında

HyperSpace, kullanıcının çeşitli işlemcilerden oluşan algoritmalar oluşturmasını sağlayan algoritmik bir yankıdır. Vintage, Klasik, Retro, Modern, Bilim Kurgu ve Kozmik modlar, çeşitli algoritmaları sonsuz olanaklarla birleştirmenize izin verir. HyperSpace, parçalarınızı sayısız renkle zenginleştirir.  
Özel Algoritmalarınızı Oluşturun Hyperspace, kendi algoritmalarınızı hızlı ve sezgisel bir şekilde kolayca oluşturmanıza olanak sağlar. Klasik plakalardan veya klasik donanımdan süper gerçekçi alanlara veya bu dünya dışı eterik dokulara. Makine öğrenimini 20 milyondan fazla değere sahip olmak için kullandık ve sadece en iyisini seçtik. Yapmanız gereken tek şey, size özel benzersiz bir ses yankısı almak için pedleri kullanmak. Kusursuz Sığdır Çok sık yankı, seslerinizi yıkayabilir ve onları karışımın içinde odaklanma ve netliği kaybetmek üzere geri iter. Hyperspace, reverbinizi miksinize mükemmel bir şekilde uyacak şekilde değiştiren son derece kullanışlı 4 karıştırma aracı sunar. Spektral gürültü ayrımı, ördekler, geçici toparlanma ve daha pek çok şey dahil olmak üzere bu benzersiz işlemciler, reverbinizin şekli üzerinde tam kontrol sağlar. Akıllı Rastgeleleştirme Zar sembolleri, sadece tek bir tıklamayla harika seslendirme yankıları elde etmek için kullanışlı ayarlarda arama yapan akıllı randomizerlerdir. 3 rastgelelık seviyesiyle, mevcut sesinizin karakterini incelikle değiştirmek veya sizi şaşırtmak ve ilham vermek için kaos salmak için kullanabilirsiniz. Sezgisel Arayüz Hiperuzal, kullanımı kolay bir arayüzle, reverb'iniz için inanılmaz miktarda kontrol sağlar. Süper temiz arka plan kaybolur, gözlerin önemli olan kontrollere odaklanmasına izin verir, renk kodlu bölgeleri ile eklentiyi hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. GUI ayrıca yeniden boyutlandırılabilir ve HDPI uyumludur, bu nedenle herhangi bir ekrana mükemmel şekilde uyar. Akıllı Kontrol Hyperspace'teki parametreler, size mümkün olan en fazla esnekliği sağlamak için aşırı değer aralıkları sunarken, kullanışlı değerleri kontrollerin ortasına ayarlayarak, bu tatlı noktayı hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. Wet & Dry için ayrı kontroller, birçok diğer eklentide bulunan tipik karışım davranışını sağlamak için bir bağlantı seçeneğiyle, yankı dengesi üzerinde maksimum kontrol sağlar. Zamana dayalı parametreler, ritimle kanal açma ve çürüme elde etmek için ana bilgisayar tempo ile senkronize edilebilir. Hazır Ayar Sayısı Profesyonel tasarımcılar ve üreticiler tarafından tasarlanan çok çeşitli hazır ayarlara göz atın. Yaratıcı akışınızı yavaşlatmadan bunları bir başlangıç ​​noktası, ilham kaynağı veya rahatlık olarak kullanın. Onları kullanmayı seçtiğin herhangi bir yol, Hyperspace’in sonic güzelliğini gerçekten sergiliyorlar. Kreasyonlarınızı çevrimiçi olarak diğer Hyperspace kullanıcılarıyla paylaşmak için süper hızlı kopyala ve yapıştır hazır ayar işlevimizi de kullanabilirsiniz.
İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.